• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 0.29

Sindri

Guest
Podobně jako v minulé aktualizaci, i v této proběhnou úpravy světové mapy, tentokrát však podle vašich přání! Krom toho se můžete těšit na novou sadu herních úkolů!

Jaké jsou tedy vaše postřehy a připomínky k těmto novinkám? Těšíte se na ně?
 

CherryFlower

Guest
Těším se hlavně na odstranění chyb a chybiček :) Jinak vyčkávám, co bude ;)
 

DeletedUser34

Guest
tášipka modrá je tak zábavná ako tam poletuje :))) a tterassa da aj vyhladť známy alebo kamarát v hre kde sa nachádza stači navštiviť jeho mesto a kliknut potom mapku a šipka ti ukazuje na ktori smer maš svoj domov :))
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To mě zas zajímá hlavně toto:
  • Do hry bylo přidáno množství nových úkolů vztahujících se jak k trpaslíkům, tak i k prastarým divům.
:) na ty úkoly se těším a hlavně úkoly k divům, kde budu doufat že budou k mání za odměnu úlomky :) Což nejspíš bude - logicky - ale těším se na to. Zas na druhou stranu doufám, že to nebude úkol, kde se bude dát dolovat jeden úlomek každých pár minut :) A celkově ty odměny a požadavky budou "poučený" z předchozích nezdarů a nějak rozuměnu zvoleny :) No uvidíme :)
 

CherryFlower

Guest
Už se taky ve společenství hledáte na mapě? ;) Mezi některými členy bychom si museli zavést transsibiřskou magistrálu :D
 

Santerr

Veterán
Spíš by se hodilo mezinárodní letiště, máme to někteří k sobě pěknou štreku ;)
Jinak mapa vypadá celkem pěkně, konečně je na ní zase něco vidět, takže, co se týče toho, tak spokojenost :)
 

Matesov

Znalec fóra
Ahoj všem,
huráááááá = zase máme normální pohled na mapu a normálně se načítá :) - jupíííí

klidně bych ten průzor(rozmazané okraje-rohy) odstranil úplně, zase by bylo na mapě více místa ?!
a šipka/navigace
na domovskou vesnici se mi líbí, alespoň se neztratím, prozkoumané území se zvětšuje a šipka mě rychle navede zpět :)

ještě kdy se přidala ta možnost přemisťovat ve městě budovu za budovu !, to by bylo super :)
 
Naposledy upraveno:

GoldAngelcz

Velmistr písma
K těm úkolům... Objeví se po vyzkoumání prvních divů nebo až druhých na konci? Protože já žádný nový úkoly nemám :) A to jsem projel kolikrát celý kolečko úkolů. Nebo že by to byly nové neopakovatelné? Ví někdo víc? Jinak mapa je udělaná velmi dobře, takhle jsem si to představoval :) Ta šipka není špatná, i když se přiznám, že na mapě jsem se nikdy neztratil :D
 

DeletedUser467

Guest
Mně se nová mapa taky líbí a moc. Vzhled starého pergamenu je super :) Takže chválím. Šipka je taky fajn, ale osobně jsem s orientací na mapě neměla nikdy problém. Taky chválím odstranění chybiček, hlavně vyskakování popisků přes chat :) A k těm úkolům... zatím divy, ani trpaslíky nemám, ale co jsem se tak ptala u nás ve společenství, tak taky nikdo nemá nové questy. Kdo ví, kde se stala chyba, snad na ně nezapomněli :D
 

DeletedUser34

Guest
To mě zas zajímá hlavně toto:
  • Do hry bylo přidáno množství nových úkolů vztahujících se jak k trpaslíkům, tak i k prastarým divům.
:) na ty úkoly se těším a hlavně úkoly k divům, kde budu doufat že budou k mání za odměnu úlomky :) Což nejspíš bude - logicky - ale těším se na to. Zas na druhou stranu doufám, že to nebude úkol, kde se bude dát dolovat jeden úlomek každých pár minut :) A celkově ty odměny a požadavky budou "poučený" z předchozích nezdarů a nějak rozuměnu zvoleny :) No uvidíme :)

neboj andeli to niesu ulohy za ktore dostaneš priamo runy ale ulohy typu doby 3 provincie odkri 3 provincie a podbne a za splnenie ze dobijes 3 provincie v kazdej dostaneš runu ale z ulohy nedostaneš odmenu runu žial je to lahky odr.... :)))))
 

DeletedUser34

Guest
inak neviem či ste to postrehli ale na trhovisku zmenili polohu 0 z prava do lava mne to akosi nepasuje na lavej strane vpravo to bolo lepšie :D
 

DeletedUser467

Guest
To asi, že všechno je zarovnané doleva, tak aby i tohle s tím ladilo :) Myslím, že to je spíš o zvyku. Věřím, že si na to časem zvykneš a pak už ti to divný nepřijde :)
 

DeletedUser34

Guest
no je to o zviku ale teras ked chcem pisat číslo tak sa to dost blbo dava pred tu 0 :))ako je t len kozmeticka zmena ale mne sa viac pacil stary ale vravim len kozmeticka zmena
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
neboj andeli to niesu ulohy za ktore dostaneš priamo runy ale ulohy typu doby 3 provincie odkri 3 provincie a podbne a za splnenie ze dobijes 3 provincie v kazdej dostaneš runu ale z ulohy nedostaneš odmenu runu žial je to lahky odr.... :)))))

jo ahááááá. A já se těšil že konečně budu moct dolovat runy z něčeho jiného než provincií :D Mám asi 8 otevřených provincií a rád bych je uzavřel pro rozšíření :D
 

DeletedUser34

Guest
no vidis neboj pridu ulohy otvor 3 prvincie to budes nanovo otvarat a v zapeti ziskaj 3 provincie :)) to si užiješ ono treba čitat aj to zadanie ten text v ulohe co je na vrchu :)) ja na bete mam teras opakovacie ulohy uz na oboch zadaniach takze 2 ulohy robym jednym vrzom nalikam si trebarz zisaj 4 strety a druhu dam ziskaj 4 relikviea jednym vrzom ma2 ulohy hotove :))
 

DeletedUser32

Guest
Ten vzhled mapy je přeci jen o malinko lepší, ale rozhodně to stále není tak přehledné jako bývalo, problém ovšem je že načítání se ještě více zhoršilo, na starším notebooku, na kterém jsem do minulé úpravy mapy hrával, si holt už nezahraju, to bych u toho strávil hodinu, než se vůbec dokáži po mapě alespoň kousek posunout.
 

DeletedUser6

Guest
Mně se nově upravená mapa velmi líbí, více, jak původní. Zhoršení načítání mapy jsem opět nezpozoroval, avšak to určitě záleží na několika faktorech. Zkus vypnout, nebo zapnout akceleraci :)
 

DeletedUser34

Guest
jedina vec troška vadi že hra hocikedy zamrzne dneska sa to stalo uz 3x musim to restartovat 2x pri kupovani provincie a raz pri stavbe budovi zamrzol obraz a nedalo sa nikam kliknut
 

DeletedUser32

Guest
Mně se nově upravená mapa velmi líbí, více, jak původní. Zhoršení načítání mapy jsem opět nezpozoroval, avšak to určitě záleží na několika faktorech. Zkus vypnout, nebo zapnout akceleraci :)
Já neříkám že ten vzhled mapy není nezajímaví, problém je, že je to na úkor přehlednosti, nevím čím bych mohl načítání mapy ovlivnit, počítač mi bez problémů zvládá nejnovější hry na plné detaily, rychlost internetu doma zhruba 10Mb v práci kolem 80Mb a před první změnou mapy jsem neměl s načítáním mapy sebemenší problém, dokonce se přijatelně načítala i na dost starém notebooku, po minulé aktualizaci se to načítání mapy zpomalilo a nyní je to ještě velmi výrazně pomalejší, aniž bych jakkoli měnil nastavení počítače.
 

DeletedUser467

Guest
no je to o zviku ale teras ked chcem pisat číslo tak sa to dost blbo dava pred tu 0 :))ako je t len kozmeticka zmena ale mne sa viac pacil stary ale vravim len kozmeticka zmena
Tak mě otravovalo to vypisovat už před tím :D Nastavuji to jen tím +/- :)
Já neříkám že ten vzhled mapy není nezajímaví, problém je, že je to na úkor přehlednosti, nevím čím bych mohl načítání mapy ovlivnit, počítač mi bez problémů zvládá nejnovější hry na plné detaily, rychlost internetu doma zhruba 10Mb v práci kolem 80Mb a před první změnou mapy jsem neměl s načítáním mapy sebemenší problém, dokonce se přijatelně načítala i na dost starém notebooku, po minulé aktualizaci se to načítání mapy zpomalilo a nyní je to ještě velmi výrazně pomalejší, aniž bych jakkoli měnil nastavení počítače.
Máš nejnovější flash? Pokud ne, zaktualizuj si ho. V jakém prohlížeči to hraješ? Google Chrome podporuje nejlíp flash. Pokud to v něm nehraješ, zkus to v něm.
 
Nahoru