• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 0.28

DeletedUser189

Guest
Mapa měla pravděpodobně udělat dojem starého pergamenu, je pravda, že posunem mapy se mi často kraje načítaly déle, ale teď je také hledám, takže zlepšení to rozhodně nepřineslo. Vadí mi ty dvojité úkoly, kdy mám jeden splněný a s druhým jsem prostě zablokovaná. Doufám, že zmizí aktualizací zamrzání obrazu, což se mi dříve nedělo, až posledních asi 14 dní, stejně tak zase zlobilo přibližování a oddalování města. Na runy se těším a jsem ráda, že jsem stavby na skalách předpovídala.
 

mendalam

Guest
No, musím říct, že mě ta nová mapa baví. Teď jsem si s ní chvíli hrála, bloudila po ní a hledala provincie pro získávání relikvií a sousedy, které obvykle navštěvuji a vypomáhám jim, a byla to fakt zábava. To není ironie, to myslím vážně. Je to teď takové komornější a tajuplnější.... napínavější. :) Líbí se mi to.
Akorát bych uvítala nějaké kouzelné udělátko, šipku či co, které by mi neustále ukazovalo, kterým směrem mám své sídlo, protože jsem chvílema nevěděla, jestli jsem od něj nahoře, nebo dole. :oops: Ale to je drobnost, nevisím na tom. :)
 

Matesov

Znalec fóra
Ahoj,
tohle - Na mapě světa bylo provedeno několik grafických vylepšení. - se moc nepovedlo, zmenšení náhledu na mapu rozmazaným okrajem se mi nelíbí a docela mi to vadí = zmenšil se náhled na mapu a tím musím pořád posouvat mapou sem tam !
původní náhled byl lepší !!!
 

Eragon92

Znalec fóra
Stou mapou to je blbý vtip ne? Už před tím jsem měl nic moc přehled ale teď už vidím úplné prd. Mapa je naprosto stašná a nepřehledná!
Ať si zamlžené okraje nechají ty mi nevadí, ale to že vidím jen pár polí mě naprosto vytáčí a omezuje. Doufám, že bude brzo nová aktualizace a spraví to.
PS: Chápu, že tím chtěli asi zakrýt pomalé načítání mapy ale já si raději počkám než se načte než viděl pár políček kolem sebe...
 

Santerr

Veterán
Prostě jsme se shodli, že pohled na mapu skrz kulometný průzor, kdy člověk vidí jen tři města a ždibec okolí, nebyl zrovna šťastné řešení, uvidíme co s tím udělají příště, snad to bude lepší.
 

Matesov

Znalec fóra
ještě jeden postřeh - připomínka
mimo to, že na mapu světa skoro nevidím, se mapa po aktualizaci načítá neskutečně pomalu ?! = při pokusu o hnutí mapou někam jinam se daný kus území nenačte nebo načte snad za půl minuty ?!, něco jako by se to seklo = musím neustále hru načítat znovu ?!, před aktualizací to nedělalo ?!

a ten pohled na mapu přes zúžení/kulometný průzor by se měl zrušit - je to strašné !!
 

DeletedUser6

Guest
Zpomalení načítání mapy, oblastí jsem nezpozoroval. Neustále načítání jsem na Elvenaru ještě nezažil. :rolleyes:
Co se týče úpravy mapy, osobně bych se také vrátil k minulému nastavení, ale nebral bych to až jako "strašné" :):)
 

Matesov

Znalec fóra
1) to načítání před aktualizací nezlobilo ?!, možná je zatím ten pohled na mapu přes zúžení/kulometný průzor ?, ten by se měl zrušit - je to opravdu strašné, strašné a strašné :) :D
2) plánuje je se v rámci některé aktu. možnost přemístění/přesunutí budovy za budovu ? = přetažením budovy ve městě za jinou nebo při stavbě pomocí volby přesunutí , dost by to ulehčilo práci, takto musím nejprve překopat celé město, abych udělal místo a pak teprve usadil budovu na konkrétní pozici
 

Santerr

Veterán
Zpomalení načítání mapy, oblastí jsem nezpozoroval. Neustále načítání jsem na Elvenaru ještě nezažil. :rolleyes:
Co se týče úpravy mapy, osobně bych se také vrátil k minulému nastavení, ale nebral bych to až jako "strašné" :):)

I mě se načítá mapa o dost pomaleji než tomu bylo před aktualizací.
 

Eragon92

Znalec fóra
No mě mapa v předchozí verzi dost blba, dlouho a špatně se načítala (nebo to tak "mělo" být :D nevím) každopádně teď se načítá pomalu taky.

A mapu vidím víc než strašně - je NAPROSTO KATASTROFÁLNÍ :confused:
 

Sindri

Guest
A kdyby ty nové okraje byly užší, šlo by o uspokojující úpravu? Líbí se vám tato úprava alespoň po estetické stránce? Anebo ji nevítáte vůbec?
 

Matesov

Znalec fóra
to načítání dalšího kousku mapy je opravdu hrozné = strááášně pomalé ?!!! a k tomu ten pohled jako z kulometu (já vím o čem mluvím, já to ještě zažil na vojně :p)

a co můj dotaz ?:
2) plánuje je se v rámci některé aktu. možnost přemístění/přesunutí budovy za budovu ? = přetažením budovy ve městě za jinou nebo při stavbě pomocí volby přesunutí , dost by to ulehčilo práci, takto musím nejprve překopat celé město, abych udělal místo a pak teprve usadil budovu na konkrétní pozici
 

DeletedUser34

Guest
nev
A kdyby ty nové okraje byly užší, šlo by o uspokojující úpravu? Líbí se vám tato úprava alespoň po estetické stránce? Anebo ji nevítáte vůbec?
iem ako by to bolo eby sa to zúžilo ale uz teras dost brani vrchna lište kde su mince a kladivka dolna lišta kde su tie tri ikonky vpravo čet vľavo úlohy no možno keby to malo hrúbku vrchnej lišty ale aj tak neviem ten pohľad na mapu je aj tak dost obtiažny aj bez tej námrazi na okrajoch
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A kdyby ty nové okraje byly užší, šlo by o uspokojující úpravu? Líbí se vám tato úprava alespoň po estetické stránce? Anebo ji nevítáte vůbec?

Užší by naprosto stačilo :) Ale zase ne tak moc, aby nezmizel ten "vzhled", který vypadá jak pomuchlaný kus papíru/svitku :) To se mi na tom líbí. Případně jak už jsem říkal kolikrát nejen já - oddálit víc mapu. Ani by to nemuselo být volitelný (jako třeba změna oddálení ve městě), stačilo by alespoň 3 řady aby byly vidět. S tím že vycentrovaná bude na prostřední a horní a spodní bude ještě viditelná tak, že tam bude celé město. Teď je to jen prostřední řada a s bídou jsou vidět špičky a spodky měst :) Ne že by se v tom nedalo vyznat, já už si zvykl a jsem v pohodě. Ale vypadalo by to oddáleně líp a určitě by byl lepší dojem :)
 

CherryFlower

Guest
Já jsem pro co největší viditelnost mapy. Když hledám, kde mám k dispozici jaký průzkum nebo kde se dá co vybojovat, je to opravdu otravné. Nejen, že je toho málo vidět, ale když už si náhodou pamatuju, kde to asi bylo, a najedu tam, čekám půl minuty než se ten kus mapy načte :-(
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
stačí přece sjet na nějaký okraj (třeba jen prostě a jednoduše dolu) a kroužit po hranicích :) Po celý mapě přeci běhat nemusíš. Mě se to načítá v pořádku, občas teda pár sekund počkat, ale určitě nic co by bralo čas :)
 

CherryFlower

Guest
Já popojedu a nic... čekám a čekám, než se to načte, je to hrozně zbržděné... Po hranicích kroužit můžu, ale chybí mi tam ta zelená políčka s popisem...
 

CherryFlower

Guest
Předtím to taky trvalo a hlavně padalo, ale tohle trvá ještě déle... najedu na místo, kde chci něco dělat a nic...
Hmm, teď když to chci zkusit, jako na potvoru to jde :D To je jak televize, když má přijít opravář ;)

Může to být internet, ale může to být i rychlost serveru...
 

Sindri

Guest
Já ať brouzdám po mapě, jak brouzdám... nic se mi neseká. Chce to zaktualizovat prohlížeč, Flash... popř. zkusit hru na jiném prohlížeči.
 
Nahoru