• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k verzi 0.28

Sindri

Guest
Zítřejší aktualizace s sebou přináší spoustu opravených chyb, které vám znepříjemňovaly hru, ale hlavně novu funkci - Prastaré divy!

Těšíte se na tuto aktualizaci? Je něco, co vás obzvlášť potěšilo, nebo naopak něco, co jste očekávali, ale nenašli? Čekáme na všechny vaše názory!

Taktéž stále vítáme v tomto tématu vaši zpětnou vazbu na téma prastarých divů!

S pozdravem
Váš Elvenar tým
 

DeletedUser76

Guest
Omlouvám se ,ale já zkrátka musím i když bych ve svém věku měla mít rozum a být nad věcí.

Jupí, síla,skvělé juchhh, dočkala jsem se, pane bože já se tak těším ,hurá už aby bylo úterý :D:D:D:D
Ty zelenáči v řadě, tak to je má radost.
Těším se i na nový portrét trpaslíka a zbytek až po aktualizaci...
Děkuji , ;)
 

CherryFlower

Guest
Že bych už při motivování sousedů nemusela několikrát restartovat hru?? To by se fááákt líbilo :-D
A na divy se také těším, aspoň něco už bych měla mít po IV. kapitole zpřístupněno :)

O zprávách tam není ani slůvko, tak nevím... blbnou taky fest... objevují se kdy se jim chce, nenaskakuje upozornění, nebo naopak naskočí 2, když je tam jedna...
 

DeletedUser34

Guest
pevne dufam ze ta motyvacia splku bude napravena na bete teras roby hrozne podmienky
 

jacinda

Guest
mapa příšerná, nevidím už absolutně nic. opakovaně prosím o to, aby šla mapa oddálit i na úkor toho, že nepřečtu čí je to město. popravdě je mi to jedno čí to je. potřebuju hlavně vědět, kde na mapě jsem, kde nemám vyzkoumaná pole a kam se přesunu
 

DeletedUser180

Guest
Tak ruším včerjší prohlášení o tom že mi to nevadí.
Mně to nějak zásadně nevadí. Sice je to vláštní změna, ale není to nic tak hrozného abych si kvůli tomu trhal vlasy z hlavy.
Pokud to vrátí zpět, tak fajn. Pokud to nechají tak jak to je, vadit mi to nebude.

Omluvte mou mladickou nerozvážnost a odpusťte mi tento trapný okamžik v mém životě zapříčiněný tím že moc nesleduju jak mapu, tak své sousedy.

Je to příšernost ! Včera jsem si začal pomalinku dobývat provoncie a dneska jsem je nemohl vůbec najít !!!
Nechť se ihned předá vedení stížnost na nepřehlednost mapy.
Zaklínadlo "HUBERO KORORO mlho" nepomáhá a nadávání zase vadí přítelkyni.

o_O
 

DeletedUser76

Guest
:D...mohu potvrdit, jsem opět na svém prdítku a jak jsem psala ve vlákně mapa lepší rozlišení,to co jsem před hodinou viděla teď marně hledám ..
 

DeletedUser32

Guest
No, musím říct, že na starém noťasu čekám na načtení mapy tak dlouho, že už na něm raději hru ani nespouštím a na půl roku starém stolním, (čtyř jádro 3.8 , 16 GB RAM , 4 GB grafika. se mapa načítá pomaleji než dřív na tom starém noťasu, navíc je díky těm rozostřeným okrajům strašně nepřehledná, tohle "vylepšení se tedy opravdu nepovedlo.
 

DeletedUser180

Guest
A to těch provincií co dobývám a mám odkryté, nemám nijak moc. Lítám tady jak strýček Fido a zmateně kroužím v mlze abych něco oběvil.
 

CherryFlower

Guest
Já mám velký monitor, žádné prdítko, ale vidím velké kulové stejně... velikost monitoru počet viditelných políček nemění :( A rozlišení kvůi tomu měnit nebudu, nemám počítač jen na Elvenar, ale potřebuji na něm i pracovat...

Možná autoři doufali, že když těch políček uvidíme méně, budeme mít pocit, že se to načítá rychleji:D Ten pocit ale nemám :rolleyes:
 

DeletedUser34

Guest
jedina vec vam pomože ak na mape stlacite tlacitko Ctrl držite ho stlačene a krutitite kolieskom na myške to vam ddiali mapu ale zase ed prepnete na mesto tak aj esto bude oddialene
 

CherryFlower

Guest
jenže to funguje jen v Chromu, v Mozzille si tím nepomůžeš...
 

DeletedUser34

Guest
aha no hej ale aj vchrome t dost rozhasi celei komp kym sa to vrati speť :))
 

iDavis

Legenda
Tak prastaré divy sú fajn, aj možnosť nastavenia kvality grafiky, akurát sa mi nepáči zmena mapy. Tým že je to také zmenšené vidím naraz menej jednotlivých provincií ktoré môžem dobývať, je to teda viac "behania" po mape. Ale inak aktualizácia v pohode. :)
 
Nahoru