• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k soutěži

Sindri

Guest
Vážení elfové a lidé,

líbí se vám zadání nové soutěže? Zúčastníte se? Máte nějaké dotazy či připomínky?

Sem s nimi!

S pozdravem,
Váš Elvenar tým
 

Vlnik

Guest
Tak na tuhle soutěž jsem velmi zvědavý :) Pokusím se taky jednou zůčastnit, uvidím, jak budu mít čas. Horní limit slov není? :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Původně byl horní limit zamýšlen, nicméně jsme se rozhodli neomezovat uzdu vaší fantazie. ;)
 

DeletedUser34

Guest
berie sa do úvahy aj slovenskí jazyk nerád by som to prekladal v googli prekladači do češtiny ktovie čo by s toho vyplivnul prekladač :D
 

Sindri

Guest
Slovenčina je na tomto fóru povolena, takže ano, bere se do úvahy. :)
 

graywolff

Guest
No jak vidím, odvážných pisálků je dost, tak se tentokrát budu držet mimo, na FoE už jsem podobnou soutěž kdysi vyhrál, tak ať mají šanci zase ostatní :cool:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nevadí, zapojit se můžeš i tak, stačí jenom napsat, že si nepřeješ být zahrnut do závěrečného hlasování. ;)
 

DeletedUser236

Guest
Zdravím,
já mám k soutěži dotaz... Napsala jsem recenzi na Elvenar na jeden webzin. Mohu ji použít i zde do soutěže, když se objevila na internetu (a jejím autorem jsem prokazatelně já - tedy snad je to prokazatelné... :-D )?
 

Fulla

Guest
Ahoj Daletth, pokud jsi napsala recenzi jinde, určitě není problém, abys ji použila i do této soutěže :) Je to tvé autorské dílo, takže nevadí, že už se objevila na internetu.
 

DeletedUser236

Guest
Super, děkuji, jen jsem se chtěla ujistit, abych tím neporušila nějaká pravidla :)
 

graywolff

Guest
Tak výsledky jsou známy, osobně bych sice dal přednost Daletth, protože její recenze je profesionální (a navíc už hru propaguje na externím webu), ale Vlnik se zase nebál být kritický, tak snad se to dá přijmout...
 

DeletedUser236

Guest
I druhé místo je super, moc děkuji :)
Přemýšlím, co s výhrou udělám... :cool:
 

Vlnik

Guest
Daletth byla vážně silná konkurence. Uprímně jsem po přečtení její recenze už ani moc nedoufal, no nějakým zázrakem to vyšlo :D
Tímto samozřejmě děkuji všem, kdo to rozhodnutí mají na svědomí a soupeřům hodně štěstí příště :)
 

Vlnik

Guest
Tak tedy nechci otravovat, ale kdy bychom tak mohli výhru očekávat? :rolleyes:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc se omlouvám, chyba byla mé straně! Diamanty byste měli mít v tuto chvíli už na svém účtu. ;)
 
Nahoru