• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k soutěži

Sindri

Guest
Zúčastníte se? Zkusíte to? Jak se vám tato nová soutěž zamlouvá?

Chceme slyšet, co si myslíte!
 

DeletedUser1218

Guest
Zkusím to, v hlavě se mi už něco rýsuje, tak to ještě musím zrealizovat :)
 

Fulla

Guest
Samozřejmě je možné obrázek zvětšit :) Jen musí být zachován původní tvar.
 

DeletedUser1198

Guest
Ahoj, mohu při zachování tvarů ztenčit obrysové čáry předmětu, či je vynechat, pokud je nahradí jiná barva?
 

Deleted User - 42211

Guest
podle pravidel, co jsem pochopila, musíš zachovat ten obrázek v zadání a dál si s tím můžeš dělat co chceš, jen tam musí být ten základ :)
 

Rodopytel

Guest
Já bych přece jen byl rád, kdyby se to tu upřesnilo.
1. To co je na obrázku nakresleno se může změnit? Popřípadě jak moc?
2. Okolí obrázku - tím myslím pozadí - se může jakkoliv zvětšovat, nebo musíme zachovat daný formát?
 

DeletedUser2083

Guest
A mě by prosím zajímalo zda je obrázek možné třeba převést do trojrozměrné podoby, nebo je nutné ho zachovat takto.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
To co je nakresleno na obrázku se logicky měnit nemůže. Kdyby se to měnit mohlo, nemusel se žádný obrázek dávat a mohli jste tvořit libovolně cokoli jiného. ;) To je na tom to obtížné, zachovat původní obrázek a DOTVOŘIT DÍLO. Původní tvar by měl být zachován a jasně rozpoznán. Do 3D bych se osobně moc nepouštěl - zbytečné komplikace, ale pro zajímavost, proč ne? :)
 

Iddun

Guest
Každý se soutěže smí zúčastnit pouze jedním dílem, které se bude nacházet v úvodním příspěvku tématu

Takže vyber pouze jeden návrh a ten předveď :)
 

DeletedUser238

Guest
Gratuluji všem vítězům, ale i všem ostatním, protože všechna díla byla úžasná. A jako soutěž to byl vážně dobrý nápad.
 

Deleted User - 13353

Guest
Děkuji moc všem za hlasy a gratuluji ostatním vítězům C:
 
Nahoru