• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k soutěži

Sindri

Guest
Přiznám se, že jsem na to zapomněl. :(

Zatím málo soutěžících na to jde takticky... :p
 

Maatina

Znalec fóra
Vysvětlí mi někdo proč u 4.kola, když jsou na bojovém poli G14 a H14 oranžové, to je zásah a všechny pole okolo jsou modré tj. mimo. Tak proč už nesvítí červeně, jako zabití? Asi to nechápuo_O
Přiznám se, že jsem na to zapomněl. :(

Zatím málo soutěžících na to jde takticky... :p
Hmm.. pořád jsem tápala, jak bylo myšleno to, abychom si nevyplýtvali střelu tím, že označíme stejný tip jako náš předchůdce. Vsadila jsem právě na to a na to, že příšera by byla červená, kdyby byla skolena a ve finále si vyplýtvala jeden tah právě kvůli tomu.
 

DeletedUser301

Guest
Ahoj.
Proč není označené pole D27 z příspěvku od gramitom #47 ?

Je po 14:00 hodin a pole, které označil gramitom v soutěžním příspěvku (číslo 47) na straně 3 , ve středu v 02:27, není prosím označené. Myslím, že bylo omylem označené vedlejší políčko C27 místo D27. Nebo jeho příspěvek není zařazen do soutěže?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Večer už bylo nutné se zabývat něčím jiným. :( V průběhu dopoledne to bude doplněno, bez obav. ;)
 

DeletedUser1308

Guest
Bude ještě před 20:00 aktualizované bitevní pole 4.kola? Pro jistotu jsem si nakreslila všechny políčka a cca 17 zásahů není vůbec vidět xD věřím, že to není jednoduché aktualizovat zásahy dostatečně často, tak jestli by nešlo bitvu nějak protáhnout?
 

Sindri

Guest
Žlutě jsou vyznačeny zbývající možné a nezasažené cíle. Světle modrou zbývající nezasažený prázdný prostor. Mnohdy to bylo o kousek!
 

DeletedUser926

Guest
Ahoj chci zeptat k té nové soutěži o diamanty,je tam jako osmisměrka,ale píšou tam že hledat slova jen dvěma směry?je to tak ???Díky Lucie
 

DeletedUser34

Guest
je to presne tak len zprava dolava a z lava doprava má tam byť 10 slov

//Odstraněna zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1688

Guest
je to první soutěž které se chci zúčastnit a u odpovědi mi to píše
(Nemáte dostatečné oprávnění pro vložení odpovědi.)
musim ještě něco udělat abych se mohl zúčastnit?
 

DeletedUser34

Guest
jedna otázka aký má ten príbeh bit maximálne dlhý nakolko uz mám napisané 1798 slov a ešte stále je nie nakonci či sa mám krotiit a skrátit ho alebo je to minimum150 a maximum nekonečne ?
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Maximum, pokud se nepletu, uvedené není, ale ber v potaz, že nikdo nebude mít tolik času, aby četl příběh, který bude dlouhý jako například bible. Příběh musí být poutavý a srozumitelný hned od začátku, až do konce. Čtenáře musíš ihned upoutat, aby četl dál, což si myslím, že u jednoduchého, ale dlouhého příběhu, to nebude to pravé ořechové. Ale je to jen můj osobní názor.

Osobně, když vidím nějaký dlouhý článek/příběh, tak se ani nesnažím jej číst. :D
 

DeletedUser1198

Guest
Blahopřeji všem třem jistě šťastným výhercům prvního kola, užijte si diamantíky, zasloužili jste si je plnou měrou :)
 

DeletedUser899

Guest
Chtěla bych poděkovat za tuto super soutěž. Popravdě jsem si vůbec nemyslela, že bych mohla něco vyhrát, natož pak první cenu. Na rozstřel jsem úplně zapomněla a proto mě výhra velice mile potěšila. Doufám, že bude více takových soutěží. Bonusové kolo nechám na jiných, nemám zrovna "básnické střevo". Gratuluji samozřejmě i dalším výhercům.
 
Nahoru