• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuse k soutěži

DeletedUser34

Guest
fuha tretie kolo bol oriešok ale podarilo sa ale zavarili sa my závity :)
 

DeletedUser34

Guest
zatial je to super sa bavím najviac my robi problem to 2 kolo zial moj zrak to nezvláda ale bavim sa :D
 

DeletedUser1203

Guest
chtěl jsem se ezptat není pozdě odpovědet na 2 obrázek nějak sem zapoměl na soutěž ale koukám že to tam ještě je :(
 

DeletedUser899

Guest
popravdě tajenka byla vcelku lehká a dala se uhodnout , když jsem měla tři písmenka.... vyluštit slovíčka byl trochu problém..ale povedlo se :))
 

DeletedUser1198

Guest
Třetí kolo nebylo složité, ale dělal jsem ho pozdě večer a tak mi to trvalo o něco déle, než jsem čekal, ale tajenka byla vtipná, pobavilo mě to.

Proč byl můj příspěvek zařazen do soutěže.. vždyť to nebyla odpověď na ani jedno kolo, jen příspěvek do diskuze :-D


//sloučení doublepost - Odin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@ChmatakovnikCZ - pozdě určitě není. Tato soutěž ještě nebyla uzavřena a odpovídat na všechny otázky můžeš až do 15. 4. 20.00 hodin
@pes63 - celá sekce je moderovaná, bohužel nelze nastavit moderaci pouze pro některé příspěvky.
 

Sindri

Guest
Respektive se to tak dělá samo a automaticky. :) Kdybychom to mohli udělat lépe, uděláme to. Nemožnost nastavit moderovaný status i na jednotlivé téma nám bude chybět i u 4. kola, ale věříme, že i s těmito komplikacemi to bude stát za to!
 

DeletedUser34

Guest
no zatial najlepšia súťaž aka tu bola neuveritelná sranda a pestrosť som zvedaví na premiové kolo :)
 

DeletedUser1341

Guest
Jsem z toho bůče,ale nikde nevidím žádné bitevní pole,natož barevné značky,čí písmenka nebo číslice. :(
 

DeletedUser1590

Guest
Vysvětlí mi někdo proč u 4.kola, když jsou na bojovém poli G14 a H14 oranžové, to je zásah a všechny pole okolo jsou modré tj. mimo. Tak proč už nesvítí červeně, jako zabití? Asi to nechápuo_O
 
Nahoru