• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diamanty

DeletedUser1254

Guest
Už jsem to zkusil,píše se tam,že ti ubyde kulturní bonus a vlastně peníze taky:confused:
 

Santerr

Veterán
Ani polovinu jako je to u budov za běžný materiál?

Nezkoušela jsem to, budovu za dia mám jen jednu a prodávat jí nebudu, takže nevím, ale nejspíš ani polovinu nedostaneš zpět. Navíc mi přijde hloupost bourat budovu za diamanty a pak jí znovu stavět, nějak mi to nedává logiku, pokud jí chci mít jinde, tak jí stačí jen přemístit, ne?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ne, nedostanete zpět vůbec nic :) Mám to odzkoušené. A jak psal oldisss, dokonce to i píše :) (při nakliknutí na prodej - před potvrzením)
 

DeletedUser3201

Guest
Zdravím já mám dotaz proč jsou diamanty placené přes účet kartou atd viditelně výhodnější než přes sms? A je úsměvné a s prominutím blbé řešení v sekci placením přes sms nabídka dalších nabídek z čeho je jasné že zaplatím víc a dostanu méně a méně a radši využiji tu prvotní nabídku a získám daleko víc. U plateb převodem a kartou je to zcela něco jiného nabídky jsou výhodnější.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Takzvané premium sms jsou drahé z jednoho krásného důvodu, že na nich rejžujou operátoři.
 

DeletedUser3201

Guest
Ano mobilní operátoři si svůj žold odečtou za cenu sms, ale to nevysvětluje proč jsou tarifní podmínky nabídek na diamanty nevýhodné. Banky z toho taky něco berou takže fakt nevidím důvod proč je v tom rozdíl.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, doporučoval bych ti si něco o této problematice nastudovat, než začneš vyvozovat nějaky závěry. ;)

Poplatky u bankovních plateb se totiž pohybují maximálně v řádu jednotek procent, ovšem poplatky u prémiových SMS jdou vysoko do desítek procent, proto je zde takový rozdíl. A pokud si prozkoumáš nabídky jiných společností (a nemusí se ani jednat o herní společnosti, mohou se zabývat čímkoliv), tak vždy u nich bude favorizována bankovní platba nad tou telefonní.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Ano mobilní operátoři si svůj žold odečtou za cenu sms, ale to nevysvětluje proč jsou tarifní podmínky nabídek na diamanty nevýhodné.
No ona ta cena za sms není 1,50 Kč nebo kolik dnes účtují běžným lidem.
Příklad jedné z firem poskytující premium sms ukazuje kolik si operátoři účtují za ty premiové.
 
Nahoru