• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diamanty

Puntanela

Kolemjdoucí
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jak získám požehnání královské rekonstrukce. A získala jsem 150 diamantů, ale nanečetli se mi.
Děkuji
 

iDavis

Legenda
@Puntanela královské rekonstrukce môžeš získať z turnaja, prvé z nich je v 4. truhle.

Čo sa týka diamantov, je vhodné uviesť odkiaľ si ich získala. Ak z veže, možno bude treba ešte počkať, keďže poslednú dobu bývajú problémy s odmenami po skončení veže, nejednému hráčovi prídu až na ďalší deň.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
A jsi si jistá, že to byli diamanty :diamond: a ne křišťál :crystal:. Z jedné studánky se dá získat 25 diamantu.

U turnaje se musíš zapojit spolu s ostatními spoluhráči, aby jste získali alespoň tu 4 truhlu,
 

Puntanela

Kolemjdoucí
Aha.... tak to asi nebyly diamanty...

Můžu se čas od času na něco zeptat? Hra se mi moc líbí,moc ráda jí hraju, ale je dost složitá a často si nevím rady. A anglicky neumím.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Veškeré informace najdeš na naší Wiki, která je samozřejmě v češtině. A pokud i tak nebudeš něčemu rozumět stačí se tu zeptat, kdykoliv rádi poradíme. ;)
 

Deleted User - 500563

Guest
Trofeje získáváš za aktivitu na fóru, ať už za jakýkoliv příspěvek, nebo když ti někdo tvůj příspěvek označí jako "like" ( líbí se mi). Žádný prospěch z toho není.:)
 
Nahoru