• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Diamanty - výhody a funkce

Paušální výhody a funkce za diamanty? / přidání úkolu do eventu na nákup diamantů?

  • Ano - přidání event úkolu na nákup diamantů

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    7

DeletedUser5831

Guest
@Turunen jakej pak argument to je můj osobní pohled na věc a důvod proč jsem já proti.

a) mě prostě nebaví budovatelské hry kde máš neomezenej prostor, tady s prvkem strategie kde jsi závislý na pevně daném místě to je něco jiného protože musíš přemýšlet jak to město naskládat, tak aby se ti všechno vešlo a ještě zbylo místo na rasu, čímž pro mě hra získává určité kouzlo a proto jsem u ní vydržel.Mít možnost si za pár šupů koupit x kostek na přestavění tak už to nebude ono.

b) i když by to prošlo, tak to bude nevyužitelné protože existují jen 2 možnosti jak ve hře získat diamanty a to:
1) volně získatelné ve hře- takový hráč si raději zaplatí ikdyž víc dia za prostor/stavitele kterého bude mít napořád a né jen na chvíli.
2) koupené za reálné peníze- k tomu potřebuješ narazit na člověka který je ochotný investovat reálné peníze do jen pouhé hry.U takového hráče je dost pravděpodobné že stavitele s akademií má už dávno vylepšené nejvíc co to jde, tudíž by to nejspíš vůbec nikdo nevyužil.

Toť můj názor který ty ani nikdo jiný nezmění;)
 
Nahoru