• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Denní výhry z Eldrasilu, Miska oříšků a Valoriánská stráž

jana.souck

Pokročilý žák
Dobrý den, u Misky oříšků (a mám pocit, že i u Valoriánské stráže) mi běží jen první možnost výběru, u misky je to 14 a pak už to začíná zase od začátku. Běží to pořád, jen to v jednom kuse hlásí ikonku na vyzvednutí zásob. Řekla bych, že to není v pořádku. Děkuji za odpověď. Jana.souck
 

jana.souck

Pokročilý žák
Verze hry: v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: Verze 27.0.0.183
Operační systém: Win10 pro 2017
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5 5

Detailní popis chyby:
Dobrý den, u Misky oříšků (a mám pocit, že i u Valoriánské stráže) mi běží jen první možnost výběru, u misky je to 14 a pak už to začíná zase od začátku. Běží to pořád, jen to v jednom kuse hlásí ikonku na vyzvednutí zásob. Řekla bych, že to není v pořádku. Děkuji za odpověď. Jana.souck
U Valorianské stráže se to děje též

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby: Nejdou mi nahrát screeny, můžu je poslat někam jinam? Děkuji JS


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ještě bych poprosil upřesnit „...běží jen první možnost výběru...“. Co si pod tím představit? Pokud vybereš produkci před úplným dokončením, pak je jasné, že se počítadlo vynuluje a budeš produkovat zase od 0.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Mně tam nejvíc vadí ta ikonka od těch 14 zásob, to je v pořádku? Tj. to, že první výběr je 14 zásob. Nepamatuju si, jak to bylo nastavené.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ano, to je v pořádku. Jakmile Ti budova vyprodukuje 14 zásob, můžeš je sebrat. Je to minimální množství, které lze z této budovy sebrat. Po sebrání se Ti však počítadlo vynuluje, tzn. budeš v této budově vyrábět znovu od 0.
 
Nahoru