• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Denní odměna

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4225
  • Vytvořeno

Chcete denní odměny ve hře?


  • Celkový počet hlasujících
    16

DeletedUser4225

Guest
[Shrnutí] – Odměnu by dostával každý denně pokud se přihlásí, odměna může být :coin::supply::kp::diamond::marble::steel::plank::silk::crystal::scroll::elixir::magicdust::gem:, samozřejmě odměnu např. :gem: nemůže dostat ten, který nemá vyzkoumanou manufakturu pro tento materiál.
[Podrobnosti] - Při načtení města by se otevřela kolonka s nápisem Tvá denní odměna, a ukáže nám to, co jsme dneska vyhráli, může to být cokoliv, kromě budov. Velikost odměny by se odvíjela od velikosti/rozvinutosti města a také kolikátý je to den výběru. Pokud by hráč třeba týden denně chodil do hry a každý den si výhru vzal, stále pokračuje až do 30 (jako měsíc dejme tomu), ale pokud jeden den vynechá a nepřihlásí se, jede zase od 1. dne. Ještě bych chtěl aby né vždy bylo vidět co další den dostaneme, aby tam byl např otazník "?", a znamenalo by to, že věc kterou dostaneme bude náhodná. Mezi odměny můžou patřit i různé kouzla, nebo i požehnání.
[Důvody] - Člověka to bude nutit chodit do hry každý den aby měl vyšší a vyšší odměny :D (jedná se o vtip, nikdo vás nemůže nutit hrát tuhle hru), Podle mě důvodem proč by se tento nápad měl zrealizovat je ten, že se budeme těšit že nás nějak odmění, že nám samotná hra chce pomoci k pokračování budování města. Myslím že každý najde důvod proč by to chtěl zrealizovat. Mě osobně by se hra líbila mnohokrát víc s denními odměnami.
[Dopad na jiné herní prvky] - Lepší rozvoj města, snazší možnost výzkumu/obchodu.

Pokud k tomu máte jakékoliv připomínky, sem s nimi, když tak to upravím :)
 

DeletedUser1711

Guest
Když už tedy diskuze, tak se k tomuto vyjádřím. Vzhledem k tomu že surovin, mincí atd. mám dostatek, tak mně těch pár stovek případné odměny nevytrhne. Ale tím nechci říci, že by to pro jiné hráče nebylo super... ale pokud by se jednalo o odměnu diamantů, to už by byla jiná věc...,.
Dejme tomu že za každý den aktivity by se mu jakoby přičítal jeden diamant a po 30 dnech bez přerušení by se mu 30 diamantů připsalo na účet. Ano není to mnoho prakticky si za to nic nepořídíte, ale za 10 měsíců je to 300 diamantů a to si myslím, že by v innogames mohli skousnout.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

To fakt taková blbost ??? Omlouvám se ale jen za přihlášení? Spíše za plný týden sousedské výpomoci bych navrhoval pro danou kategorii ať už runy, orky, manu třeba. Za to přihlášení to by bylo super pro velmi líné hráče ...
 

DeletedUser4336

Guest
Copak za plný týden výpomoci by něco kápnout mohlo, to bych klíďo bral.
 

GorGlin

Veterán
já za to že se přihlásím min. 3x za den mám 24 VBček, místo 10
myslím, že to Inno podchytilo tímhle
nemusíš se hlásit pokud nechceš, bitej na tom budeš sám
 
Nahoru