• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Denní bonus ve hře v podobě diamantu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1171
  • Vytvořeno

Líbil by se Vám denní bonus třeba v podobě 1 diamantu za každodenní přihlášení


  • Celkový počet hlasujících
    13
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser1171

Guest
Dobrý den,
zdravím Všechny hráče v podobě lidí a elfů.
Tak jak se Vám líbí hra mě moc, ale chybí my denní bonus v podobě diamantů.
Mám na Vás hráče otázku, líbil by se Vám denní bonus třeba v podobě 1 diamantu za každodenní přihlášení.
Opovídejte ANO nebo NE

Prosím odpovídejte pouze ANO nebo NE nic víc nepište, protože podobných témat tu bylo hodně.
Je to jen a pouze pro mou představu.

Hraji 4 den ma odpověď je ANO.

Děkuji Všem Hráč volnyvena
 

DeletedUser415

Guest
Dobrý den,
zdravím Všechny hráče v podobě lidí a elfů.
Tak jak se Vám líbí hra mě moc, ale chybí my denní bonus v podobě diamantů.
Mám na Vás hráče otázku, líbil by se Vám denní bonus třeba v podobě 1 diamantu za každodenní přihlášení.
Opovídejte ANO nebo NE

Prosím odpovídejte pouze ANO nebo NE nic víc nepište, protože podobných témat tu bylo hodně.
Je to jen a pouze pro mou představu.

Hraji 4 den ma odpověď je ANO.

Děkuji Všem Hráč volnyvena
Ano
 

Iefyr

Guest
Kdyz uz tady nekolik jedincu tohle podivny tema oprasilo... tak co ho rovnou zrusit? Protoze psat "ano" nebo "ne" bez dalsi argumentace je diskuze jak... no, vsak presne jako tamto. Hrozna blbost. :D
 

DeletedUser2281

Guest
Ne!

A mám hned několik důvodů, proč to takhle vidím...
  1. Denní přihlašování je pro hráče on-line samozřejmostí... (a to mívám období, když nehraju vůbec)
  2. Jeden jedinej diamant?! To je max 365(366) diamantů za rok a za to stěží jde koupit něco kloudné...
  3. Myšlenka o získávání "pay to have" předmětů by kompletně ztratila význam...
  4. Diamanty jsou nejcennější komodita v Elvenaru a za tohle by určitě neměly být... (kdo dá peníze za to, že do práce jen přijedete?)
  5. Každý z něčeho žije a diamanty platí tvůrcům jejich snahu dělat Elvenar větší, lepší... (i když ne pokaždé to je to pravé ořechové)
 

DeletedUser3079

Guest
♥ Ano ♥

Je to jako magické kouzlo do hry navíc, a malilinkatý bonusek jen tak když někomu něco chybí. Skvělý nápad ;) Beru ho i do své Hry. ...365 za rok je cennost i krása zároveň. Nic přehnaného na to že každý se za rok klidně i 200x přihlásí a také nic o ničem, protože i jeden diamant umí někdy rozhodnout když chybí, kdo zná :D Takové to 599 a potřebujete 600 a nejede přes to práh :D ;)

♥ Ano ♥
 
Nahoru