• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Denní bonus ve hře v podobě diamantu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1171
  • Vytvořeno

Líbil by se Vám denní bonus třeba v podobě 1 diamantu za každodenní přihlášení


  • Celkový počet hlasujících
    13
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser4918

Guest
Rozhodně ANO.
Pročže? Inu, ne každý je ochoten vložit do hry skutečné peníze, hlavně když je hra zpětně nevyplácí (ani formou naděje:)). Spousta hráčů tedy hraje "zásadně bez" a ani neuvažuje o jejich využití. Pokud by ale dostali diamant denně, nebo třeba 10 za přihlášení 5 dnů po sobě, začali by o diamantech uvažovat jako o součásti hry a časem by si třeba i nějaký balíček koupili. Takže zcela jednoznačně ANO.
 

DeletedUser7797

Guest
Ano.
Jsem začínající hráč, ale zdá se mi, že ten jeden diamant denně je víceméně nepoužitelný, jak psal Sintarandir v bodě 2.
Byla by to spíš taková motivace, pohlazení na duši pro hráče, asi jako když dítěti dáte lízátko ;)
Nemyslím, že by tím tvůrci ztratili, protože:
- jsou hráči, kteří je nákupem podpoří tak jako tak, když se jim hra líbí, aby ocenili snahu a podpořili je
- jsou hráči, kteří sem tam něco koupí, aby si přilepšili, a ten jeden kousek jim to nevynahradí
- jsou hráči, kteří hrají naprosto bez plateb a použitelné množství tímto způsobem získají asi tak za rok

Jsem pro, protože to nikomu neublíží a myslím si, že to není tolik, aby to jakkoli ohrozilo zisk.
1595435743499.gif
 
Nahoru