• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

dení ukoly

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4449
  • Vytvořeno

DeletedUser4449

Guest
psal jsem podpoře proč někdo má a někdo nemá dení ukoly většinou je mají nový hráči poněvadž je vyzkoumají mi ten výzkum mame taky hotový jen bohužel to nedodali jako pvp boje
tak se ptám někoho kdo rozhoduje kdy budeme mít všichni hráči totéž ____?????? ne že uděláte zmeny pár hráčum nejvíc je to pro nový hráče kamaradi me dohnaly a to začly o měsíc déle díky těm domácím ukolum !!!! to se vám zdá fer že starší hráči nemaj to samý co nový:???'' děkuju za odpověd chci vedět přesný datum kdy budou dení ukoly u všech co mají ten konkretní výzkum doobrana hotový-.
 

Magni

Guest
Ahoj! :) Luštil jsem tvůj text asi 15 minut a pořád nějak nemám tušení, kam tvoje myšlenkové pochody směřují. PVP boje tu nemáme, jelikož PVP (player vs player = hráč proti hráči) v této hře nejsou a nebudou.

A teď tedy k úkolům. Zmiňoval jsi nějaké denní úkoly a domácí úkoly. Ačkoliv škola by některým jistě prospěla, domácí úkoly nám hra naštěstí nedává. Co tedy prosím myslíš těmi denními úkoly? Doporučuji se nadechnout a vydechnout na uklidnění a následně napsat svou otázku trochu srozumitelněji. Jedině pak ti dokážeme dát odpověď.
 

DeletedUser341

Guest
Na mne to působí celkem srozumitelně - hráč si spletl fórum :D
Tohle je totiž v současnosti nejčastější otázka u Forge of Empires :))

A všechen zbytek textu tomu i odpovídá (PvP, spojení s výzkumem domobrany, někdo má, někdo nemá..)
 

DeletedUser4449

Guest
Ahoj! :) Luštil jsem tvůj text asi 15 minut a pořád nějak nemám tušení, kam tvoje myšlenkové pochody směřují. PVP boje tu nemáme, jelikož PVP (player vs player = hráč proti hráči) v této hře nejsou a nebudou.

A teď tedy k úkolům. Zmiňoval jsi nějaké denní úkoly a domácí úkoly. Ačkoliv škola by některým jistě prospěla, domácí úkoly nám hra naštěstí nedává. Co tedy prosím myslíš těmi denními úkoly? Doporučuji se nadechnout a vydechnout na uklidnění a následně napsat svou otázku trochu srozumitelněji. Jedině pak ti dokážeme dát odpověď.
sarkastický být a nevěsět že v této hře jsou dení ukoly ??!§ jen par lidí je má ne domácí ukoly není co luštit jedině demagog jako ty tohle muže napsat nevíš nic tak nepiš zajímmá mě ne hlašky na muj styl psání ale odopověd kdy denní ukoly budeme mít všichni ne jen pár hráču většinou nových děkuji za školu o to fakt nestojím ptám se toho kdo tu psal že ty denní ukoly vymyslel kdy je budeme mít včichni je to nově ve výzkumu domobrany víš ?

//Opraveny nevhodné výrazy, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4449

Guest
Na mne to působí celkem srozumitelně - hráč si spletl fórum :D
Tohle je totiž v současnosti nejčastější otázka u Forge of Empires :))

A všechen zbytek textu tomu i odpovídá (PvP, spojení s výzkumem domobrany, někdo má, někdo nemá..)
děkuji lezl jsem nasprávný forum nevšiml sem si že to je jinde díky za upozornení nnapíšu to tam máš jinak pravdu trefil jsi se
 

Deleted User - 42211

Guest
A nějaká omluva herní podpoře, že jsi neschopný psát na správné forum? Ale chápu, kdo by řekl, že jsi u jiné hry, když všude svítí nápisy Elvenar...
 

DeletedUser341

Guest
To tak nesmíš brát... Ty dvě hry jsou v mnoha věcech podobné, od "stejného tvůrce" a zlý jazykové v počátcích Elvenaru tvrdili, že Elvenar je vlastně jen Forge of Empires osekané o PvP, a rozšířené o malovanou grafiku :))
To se pak přeci snadno splete :)
 

DeletedUser4336

Guest
Nevím jak vás, ale mě to teda neskutečně pobavilo ;-))).
 

DeletedUser4336

Guest
Santerr >> Tak já vím, že je to jinak vysoce rozčílené, ale tenhle zmizí a už se tu neobjeví. A ještě kdyby mě vykrvácely oči, to bych nemohl hrát Elvenar. Už takhle musím bušit do klobásnice a trackballu psíma tlapkama.
 

DeletedUser4915

Guest
mám otázku na úkol, který zní: Měj 1 z prvních manufaktur se zvýšenou výrobou na úrovni 7 nebo vyšší. Už jsem to udělal u x různých manufaktur a pořád nic, jak poznám, která je jedna z prvních se zvýšenou výrobou? díky
 

Magni

Guest
"První" manufakturou je myšlena trojice manufaktur na mramor, ocel nebo prkna. Na jednu z těchto surovin máš zvýšenou výrobu a od té suroviny musíš vylepšit 1 manufakturu na 7. či vyšší úroveň :)
 

DeletedUser3966

Guest
Rozklikni si hlavní sídlo, koukni na relikvie a ta která je zvýrazněná a pod tím je i rámeček se zvýšenou výrobou, tak ta to bude.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Ahoj, jsem ve hře nováček, sotva pár dnů. Mám pár dotazů:
1.) bonus k produkci mám u mramoru 123% - kdo nebo co určuje na kterou konkrétní surovinu dostanu ten bonus ?
Počet nasbíraných relikvií to asi není, protože mám v hlavní budově po 17 relikviích na mramor a ocel, ale 18 relikvií na prkna. Proč tedy nemám bonus k produkci prken ?

2.) Nemohu ve Výzkumu otevřít truhlu do druhé etapy, přitom mám již objevených 15 provincií (z 10 potřebných) a i jsem měl dostatek všech surovin. Mám ve Výzkumu už hotové Posvátný kodex a Akademii kouzel. To otevření truhly mně bude povoleno až splním i výzkum Jednoduchá cesta ?

3.) Píšu tu tento příspěvek (můj vůbec první) do již založeného starého tématu a to proto, že na fóru jsem nenašel možnost jak založit příspěvek nový - fakt tuto možnost zkrátka nikde nevidím. Nebo jsem už zkrátka moc starej a unavenej ?
Prosím poraďte, předem děkuji.
 

iDavis

Legenda
@Semtexx

1) to, na akú surovinu máš bonus, sa odvíja od tvojej polohy na mape. Každý hráč dostane podľa toho bonus na jednu surovinu každej kategórie. Tvoja poloha teda určuje, že máš bonus na mramor. Získavanie relikvií v prípade mramoru zvyšuje jeho produkciu, môžeš dosiahnuť až 700%. Drevené alebo oceľové relikvie ti výrobu týchto zboží nezvýšia, keďže nie sú tvoje bonusové.

2) áno je treba vyskúmať aj technológiu Jednoduchá cesta. Ak položíš kurzor na tú truhlu (resp. na akúkoľvek technológiu) uvidíš, ako sa pred ňou sfarbia čiary na zeleno. To vyznačuje, ktoré technológie je potrebné najprv vyskúmať.

3) odkážem ťa na návod vytvorenie novej témy na fóre.
 

DeletedUser3071

Guest
@Semtexx

co se týká bonusového zboží vše potřebné se dočteš na Wiki ;). Konkrétně ZDE: najdeš vše ohledně bonusu a relikviích
 
Nahoru