• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Dellingr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


petaa.png

Další, kdo přijal pozvání do Osobnosti Evenaru je moderátor Dellingr. Chcete-li o něm vědět více, začtěte se do rozhovoru s ním.
1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik je ti let?
Jmenuji se Petr, jsem z Ostravy a je mi 27 let.

2. Jak jsi objevil tuto hru a co tě k ní přitáhlo? Máš rád hry? A budovatelské nebo bojové?
Pokud mě paměť neklame tak hru jsem objevil díky pozvánce která přistála v emailu. A přitáhla mě velmi vydařená grafika a hlavně to, že hra není PvP souboje. Hry mám rád velmi, ale bohužel je na ně čím dál méně času. Pokud jde o prohlížečové hry, tak mám raději budovatelské, na ty bojové už nemám čas.

3. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
V reálném životě trávím čas za volantem, jsem řidič kamionu.

4. Co nejvíc se ti na hře líbí, a naopak je něco, co by si hře vytkl?
Hra se mi líbí jako celek a těžko něco vypíchnout. Ale vytkl bych ji, že v některých věcech vodí až moc za ručičku a v některých událostech se pořád opakují protivné úkoly jako vylepši budovu na xy level.

5. Jaká spřátelená rasa se ti nejvíce líbí?
No těch ras už je opravdu hodně a každá měla něco, lépe bych vybral rasu která se mi nelíbila a to byli Trpaslíci, protože jsem se v nich docela dlouho zasekl. Ale graficky byly všechny hezké.

6. Co si myslíš o událostech jejich odměnách a systému měnících se truhel?
Události jsou vesměs příjemné zpestření hry a vytržení ze stereotypu. Pokud jde o odměny myslím, že většině jsou povedené ale občas to nestojí ani za námahu. A systém měnících se truhel není úplně špatný, ale chtěl by ještě doladit. V tuto chvíli bych řekl, že předchozí systém byl lepší.

7. Proč sis vybral zrovna severského boha Dellingra, jako svého jmenovce?
Popravdě? Nic lepšího už nebylo volné.

8. Co všechno je náplní tvé práce moderátora a baví tě to? A jak se tedy vůbec do týmu dostal?
Moje práce spočívá hlavně v dohlížení na to, aby se na fóru dodržovala pravidla! Pak práce v pozadí na vyhodnocování soutěží a zatím mě to stále baví a nemalou zásluhu na tom má kolektiv ve kterém spolupracuji. Do týmu jsem se dostal přes Forsetiho, který mě oslovil s nabídkou. Vůbec jí nečekal, velmi mě potěšila. Tím to bych mu rád ještě jednou poděkoval.

9. Kterou část Elvenaru máš nejraději?
Nejraději mám asi spřátelené rasy. I když mi některé rasy nesednou bez nich by hra neměla budoucnost a upadla by jen do bezduchého klikání bez jakékoli změny.

10. Měl bys nějaký vzkaz pro malé začínající hráče? A pro hráče, kteří se na fóru projevují at už pozitivně či negativně?
Začínajícím hráčům bych rád vzkázal ať si hru užijí, nenechají se odradit případnými neúspěchy a určitě ať se nebojí zapojit na fóru. Pro stávají hráče vlastně to samé. Užijte si hru, bavte se na fóru a zkoušejte štěstí v soutěžích o diamanty. Pro ty, kteří nejsou s něčím spokojeni bych jen dodal, že kritika se dá vyjádřit i slušně a tak jako všude i na fóru platí určitá pravidla, která se musí dodržovat.

11. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Těch mám až moc. Určitě mezi mé nejoblíbenější patří turistika, focení a jízda na motorce.

12. Stejně tak mě zajímá tvůj názor na dobrodružství společenství a novinku co se do hry blíží Věž věčnosti.
Dobrodružství před změnou systému bylo spíše utrpení, ale teď po změně je to zábava a dobrý způsob jak stmelit kolektiv ve spolku. Pokud jde o Věž, tak v tuto chvíli ještě nemám úplně jasno. Nápad to není myslím špatný, ale chtělo by to ještě doladit.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
Děkuji za pozvání do osobnosti. Chtěl bych apelovat na hráče, co se vyjadřují na fóru. Užívejte si hru a zbytečně se nehádejte! Je to jen hra. Urážky a hádky sem prostě nepatří.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru