• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Dellingr

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Zdravím všechny bytosti tohoto pestrého světa :)


Dnešním dnem se zde začneme potkávat pravidelně, jelikož se mi dostalo té cti a byl jsem vybrán mezi moderátory tohoto fóra. A proto bych se rád aspoň trochu představil, abyste se mě nebáli :D a neváhali se na mne obrátit...


Jmenuji se Petr, pocházím z Ostravska, věkem těžko říct - jednou je to na 60, někdy na těžkou pubertu, bohužel už zapřažen v pracovním procesu. Mou zálibou je adrenalin, řízení všeho co má motor, a proto nejraději tyto dvě věci spojuji dohromady :). Dále rád vyrážím do přírody nejlépe s foťákem - s čímž je také spojena úprava fotografií, sport mi také není cizí, anebo se jen tak natáhnu a čučím na filmy nebo seriály.
 

Iefyr

Guest
No nazdar, další novej módík... se to tam poslední dobou protáčí. :D Což je docela škoda.
Mno, zlom vaz, snad tě to bude bavit, splní to, ne-.li předčí tvá očekávání... a budeš tady pořádně vidět!
 

DeletedUser3071

Guest
Děkuji :). A zkušenosti s moderováním už mám, takže tohle pro mne nejsou až tak neznáme vody...
 

DeletedUser4643

Guest
Ahoj, nevím jak napsat zprávu....mohu jen odpovědět?
 
Nahoru