• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Danber7777

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

Danber7777


1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Dan, je mi 43let a jsem z malého okresního městečka v Podkrkonoší.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Začal jsem hrát 18. 11. 2018 a ke hře mne přivedl kamarád, když jsem hledal hru, u které bych nemusel být pořád, ale stačilo by párkrát za den zajít na chvilku.

3. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
No volného času moc nemám, ale rád cestuji nejen po Čechách, ale i za hranice naší krásné republiky a s tím je vlastně spojený i můj koníček čili dokumentární knížky, filmy o přírodě + zeměpisné.

4. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Starám se o roboty v jedné firmě.

5. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Přezdívka Danber7777 je vlastně složenina 2 slov - Dan čili mého jména a Beruška jedné kamarádky z jiné hry, 7777 ročníky narození.

6. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybral a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Moje velké město na W hraje za Elfy. Líbili se mi víc, jsou takoví pohádkovější , ale chtěl jsem si vyzkoušet i lidi, takže na A mám malinké městečko lidí. Nemůžu říct, která rasa se mi líbila nejvíc, všechny jsou hezké a mají něco do sebe. Můžu říct jen, která se mi nelíbila, a to byli Orkové. Jejich městečka jsou taková ponurá, smutná. Nene do té kapitoly se se svým malým městečkem na A vůbec netěším.

7. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Hraji jak na mobilu, tak na pc. Každý nový event hraji hodně rád, což je myslím vidět na mých městech jak na A tak na W.

8. Co si myslíš o událostech a jejích odměnách? A zajímá mě tvůj názor na novou mechaniku, která byla představena v mlžném lese?
Herní mechanika, co byla představena v Mlžném lese se mi ze začátku nelíbila vůbec, ale nakonec jsem jí pochopil a díky našemu společenství na A uhrál i na malém městečku na 10tku a dokážu si představit, že by byla párkrát do roka nasazená i při jiných eventech.

9. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo případné vyjednávání s duchy?
Věž mám radši než turnaje, je v ní spoustu odměn jak pro jednotlivce tak pro společenství, jen by do odměn mohli přimíchat i pár pytlů s krmením. Bojuji jen v turnajích a ve věži, na provincie nezbývá vojsko, takže ty vyjednávám. Mám o hodně radši manuální boj než automat zdá se mi, že při automatu ztrácím zbytečně moc jednotek.

10. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání či boj? A co říkáš na změnu turnajů, která tu nedávno proběhla?
Nový mechanismus v turnajích se mi moc líbí, i když jsem ho na začátku nebral. Líbí se mi, že už to není bezduchá klikačka jednou max. dvěma jednotkami v každém turnaji, kdy člověk věděl, že bude ten a ten turnaj, takže ten a ten voják, ale musí se teď u toho trošku zapřemýšlet.

11. Sleduješ dění na betě a máš přehled o připravovaných novinkách dřív než přijdou k nám na Cz svět?
Sleduji hlavně iDavise, který podává hlášení, co se děje na Betě na CZ fórum a to mi tak nějak stačí.

12. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademie kouzel se u mne skoro nezastaví, takže jo jsem rád, že jí ve hře máme.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?
Na závěr asi poděkovat hlavně České legii, že jsem mohl být u nich vlastně od malička až do nedávna, kdy se naše cesty a názor na hru začaly rozcházet a Vlci Elvenarského lesa, kteří mne přijali mezi sebe na A.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru