• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Další hry od InnoGames

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5204
  • Vytvořeno

DeletedUser5204

Guest
Ahoj, rád bych kromě Elvenaru, začal hrát ještě nějakou hru.

Momentálně uvažuji nad Forge of Empires, Divoké kmeny vs. Tribal Wars2 (tady nevím, který díl je lepší) a The West. Rád bych něco PVP a možná něco, co se nehraje na věky (což divoké kmeny nejspíš odpadají?). A teda hlavně něco, kde hraje ještě dostatek hráčů.

Rád bych znal váš názor na výše zmíněné hry, ale klidně i jiné hry od InnoGames a hlavně kterou by jste mi doporučili.

Předem moc díky!
 

DeletedUser341

Guest
"Na věky" je obávám se všechno z toho :)
Osobně hraju Forge of Empires (již 4. rokem?) - Elvenaru se to v lecčem podobá, ale je tam více, bojů a více PvP... A rozhodně to je "na věky". Ale doporučit mohu.
Pak ještě zkoušim "Warlord of Aternum", čistě mobilní hra, zatím mi přijde dost "v plenkách", ale má velký potenciál, tak uvidíme, kam se s tím Inno dostane :)
 

DeletedUser5204

Guest
Omlouvám se špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem ukončené věky. Že hra trvá třeba rok a pak se restartuje. Forge of Empires se mi zamlouvá docela a je tam klasické PVP dobývání měst jiných hráčů?
 

DeletedUser341

Guest
Dobývání ne... Ale máš sousedství (cca 70-85 hráčů), které se jednou za 14 dní obměňuje (někdy se tedy změní jen pár hráčů, já osobně už mám 9 měsíců 70% sousedů stejných :D) a každý den můžeš všechny napadnout, porazit jejich obranu a vybrat jim výrobu z jedné "dokončené" budovy...
Plus cechovní války, ale to je na dlouhé povídání :)
 

DeletedUser5204

Guest
To nezní špatně, tohle mi na Elvenaru přesně chybí. A přitom si to uplně říká o elfové vs. lidé.
 

DeletedUser341

Guest
No, zlí jazykové ti řeknou, že Elvenar na počátku bylo právě FoE osekané o všechny PvP prvky a pár dalších věcí :D (když Elv začal, končil 5. kapitolou, nebyly žádné spřátelené rasy, nebyly Divy, nebyli trunaje, eventy, dokonce první tři týdny ani spolky :) )... Pak přišli Divy, které fungují téměř identicky s velkolepými budovami na FoE (místo run jsou na FoE plánky, taky 9, ale není tam rozbíjení) a pak až první odlišnosti (trpaslíci, turnaje)...
Myslím, že Elvenar odchází občas hrát lidi z FoE (mne nevyjímaje) právě proto, aby si od PvP odpočinuli :)
 

DeletedUser5204

Guest
A na FOE hraje pořád dost lidí? Jak je to tam s volbou serveru? Můžeš sám a nebo ti ho přidělí hra jako tady?
 

DeletedUser341

Guest
první přidělí, ale dá se vyskočit a pak si vybrat jiný... 5 herních serverů (4 staré asi 5 let, 5. je mladší, lehce přes 2 roky)... a živé je to teda dost, toho bych se nebál :)
 

DeletedUser5204

Guest
Takže ideálně začít na 5 serveru aby to mělo smysl . Super dík za info, teď ještě někdo kdo má zkušenosti s Divokými kmeny a Tribal Wars a budu spoko. :D
 

DeletedUser341

Guest
No.. Na 5. serveru je "jeden šílenec" (znám ho osobně, super člověk v reálu :D ) který si dal za cíl mít víc bodů než kdokoli na zbylých 4 serverech... A už se mu to povedlo - takže nevím, jestli je 5. svět výhra :D
 

iDavis

Legenda
Pokiaľ ti záleží na aktivite a počte hráčov, tak Elvenar a Forge of Empires sú určite najlepšou voľbou. Ostatné hry sú na tom s aktivitou veľmi biedne, stačí si pozrieť nejaké ich fórum a uvidíš, že tam už takmer nikto nechodí.
 

DeletedUser5204

Guest
Obecně browser hry už jsou skoro všechny mrtvé. Je to škoda, rád si krátím čas v práci. :)
 

DeletedUser3346

Guest
Tak já nejdříve začal s elvenarem pak jsem si zkusil i FoE ale i přes slibnou reklamu která opravdu jen slibuje že je to hra o historii, se mi po zkušenosti né že zdá ale přesvědčil jsem se že tou historií myslí něco takového jako ... Představte si historii jako jeden celek ve kterém je úplně jedno kde a kdy to bylo atd. FoE nedělí historii dle národů a kultur. FoE je jen takovou historickou slátaninou všeho dohromady. Líp tá historie byla zpracována i ve hře Age of empire ...

Pak jsem hrál Grepolis ... Těch pár dní pod ochranou pro nováčky je to super hra. Do doby než zjistíte že dobývání vašeho města probíhá i za podmínek že jedna skupina hráčů v jakémsi spolku může nebojím se říct šikanovat začátečníka. Při dobývání nemůžete dělat vůbec nic, doplňovat armádu, suroviny atd. No pokud na vás zaútočí skupinka tak asi týden nemusíte mít myšlenky na hru. Takže po oškubání pořád začínáte dokud na vás zase někdo nezaútočí. Takže začátečníci dotují počáteční veterány. Ale jinak skvělá hra hlavně jsem si užíval postupné stavění a vylepšování města. Teda dokud ... :D:D:D U Grepolis je výhra dostat se do oblasti s minimálním počtem hráčů kolem sebe. ;)
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Turunen, jak rikas. Grepolis byla moje prvni browser hra (kdyz nepocitam v detstvi facebookovske farmy......), me to bavilo jen kdyz jsem tam byla s temi stezejnimi co hru zacinali, oni uz meli 20 mest ja prvni, vzali me k sobe protoze se mi darilo, ale jak rikas, bylo to stesti ze jsem kolem sebe mela tez zacatecniky, tak jsem je hned jak skoncila ochrana podrtila, vzala mesta, a uz sem byla silnejsi, no a pak me vzal spolek kterej skoncil na tom svete jako druhej nejlepsi...takze jen diky tomu to byla zabava, protoze lidi ve spolku se navzajem zachranovali ,drzeli, a branili si mesta vsichni vsech. Kdyz jsi tam sam, a nemas az takove stesti, tak je to naprd, a jen utracis penize za nic, protoze je tam opravdu tezka sikana.....puvodni hraci si tam nikoho noveho proste nepusti, a mohl bys byt sebelepsi hrac, ale nemas ani sanci to dokazat, neni kdy.
 
Nahoru