• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Další bonus pro kulturní budovy

Lukula

Velmistr písma
Na fóru se objevil zajímavý podnět.
Návrh spočívá v rozšíření bonusů pro kulturní eventové budovy, aby byli zajímavější pro hráče nacházející se v pozdějších kapitolách výzkumu.
Pro hráče, kteří jsou již v deváté a vyšší kapitole výzkumu by kulturní eventové budovy mohli navíc k bonusu kultury a populace přidávat ještě produkci many. Hráči do deváté kapitoly by byli zvýhodněni pouze bonusy do kultury a populace, jelikož manu prozatím nevyužijí.
V posledním (velikonočním) eventu jsme měli budovy, které poskytovaly orky nebo umožňovaly výrobu nebonusových surovin v zajímavém množství. Takže si myslím, že možnost bonusu v podobě produkce many by nemělo být problémem a jistě by to bylo zajímavým zpestřením a hlavně by takové budovy více motivovaly pokročilejší hráče k plnění eventových úkolů.
 

Silver Whisper

Guest
Tenhle návrh bych podpořila všema deseti;). Mám spoustu krásných a kulturně výhodných budov, ale vím, že je nikdy nepostavím, protože už jsem v kapitole Lesních Elfů. Pokud mi kulturní budova nedává manu, je bezpředmětné ji stavět. Zpestření hry v podobě eventů je určitě super a určitě se hodlám zapojit, ale odměna není zajímavá, což je škoda:oops:. Když naši tvůrci udělali z many pro hru životně důležitou záležitost, měli by i přizpůsobit odměny z eventů:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
Také souhlasím.Pokud je dále mana hlavní a důležitá pro další fungování městečka ,tak odměny například v eventu v podobě kulturních budov produkujících i manu by byly úžasné.Já jsem tak na začátku lesních elfů ,ale už nyní vidím ,jak je mana důležitá a co vím ,tak nadále i bude.Takže jsem všemi deseti pro.Je to velice dobrý nápad :)
 

GorGlin

Veterán
Nemám nic proti tomu, ale už v dracích máš budovy na manu a na kultůru knihovny produkují spoustu many, ale kdybys jimi chtěla pokrýt kulturní potřeby města potřebuješ jich mnohem víc.
 

Silver Whisper

Guest
GorGlin to se mi docela ulevilo:), ale stejně to na věci nic moc nemění. Je sice hezké, že Draci už na manu myslí víc, ale my, co jsme v kapitole Lesních Elfů pláčeme nouzí. Vrby toho moc nenavrbí a proto jsou asi tak tklivé :D. Každá budova s prémiovou výrobou many je užitečná a vítaná;).
 
Nahoru