• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Džini

ElfNostradamus

Veterán
1. Džin z 13.09./ráno/ - semínka - 22x, 100x dia -7x, 5VB - 7x, časovač 2h - 9x,portál bonus - 8x.
2. Džin z 13.09./večer/ - semínka - 21x, 50xdia - 3x , 100xdia - 4x, 5VB -6x, časovač 2h -7x, Bonus% portál -5x.

Budu se snažit/dle možností/ průběžně dopisovat a aktualizovat, co dali Džinové :)

PS: 30 dní za námi... dále se omlouvám časově nebudu již aktualizovat: přesto z 30% se dá vyvodit nějaký celkový pohled, co od džinů očekávat v průměru za všech 100dní jejich existence.
 
Naposledy upraveno:

radovanradovan

Pokročilý žák
První dvě odměny 50 dia , pak na střídačku 3x 5vb a 3x semena (3.5tsc) a od 10.9. jenom semena :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Mě nejčastěji padaj fazole. Jinak už asi padlo všechno, ale fazole padají nejvíc, což zrovna moc nepotřebuji.
 

DeletedUser4336

Guest
No přece že si všichni cvaknou gin s tonicem. A kromě toho je to ta nová budova z věže podobná studním, akorát dává lepší odměny. Získat se dá buď na konci věže (10%) a nebo z nějaké vzácné tajemné truhly, které může padnout odkudkoliv, jen to chce mít dost velké štěstí.
 

DeletedUser2988

Guest
Jo takhle, diky za info, projela jsem vez minulý tyden celou a dzin zadny, tak vam drzim palce, at vam padaji krasne odmeny :)
 

DeletedUser4336

Guest
donutka >> Děkujem, tobě taky přeju, pokud jsi teda nezanevřela na věž. Tak vždy je nějaká šance, že padne něco pěkného, do konce bych věž asi nejel, ale i na začátku může ze záhadných truhel něco napadat.
 
tak jsem včera kromě nových studní postavil i oba své džiny a dneska první hned při prvním výběru daroval 200 dia :) druhý dal manu, kterou jsem teď taky vyplýtval, jak mě event popohání výzkumem, takže taky fajn. Jen tak dál!
 

DeletedUser4336

Guest
Neexistuje někde nějaký oficiální zdroj, co všechno sám velký džin s jakou pravděpodobností dokáže dodat? Na wiki jsem našel jen pojem "náhodná odměna". A na elvengems https://elvengems.com/spire-new-buildings/ mi zase nesedí správnost obsahu ve vyšších kapitolách. Vysvětlím následovně: ono opravdu mi zezačátku v posledních čtyřech kapitolách ne úplně krátkou dobu padaly pouze fazole (mohla by to být jen náhoda, ale bylo to prostě tak), ale od určité doby začaly padat fazole zhruba půl napůl s manou, což jsem v předešlé kapitole ocenil, ale např. v konstruktech už mám many velký přebytek a nedostatek hlavně fazolí. Jak to tedy skutečně je, došlo opravdu ke změně a na elvengems je starý údaj, nebo došlo k podivnému sledu náhodného generátoru a v uvedené tabulce je od začátku chyba?
 

DeletedUser4336

Guest
Trochu škoda té změny, teď by se mi docela hodila původní myšlenka, protože fazolí fákt nedostatek :-(.
 
Nahoru