• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

CzechNoNsense

CzechNoNsense

Kolemjdoucí
Dobrý podvečer,

ve hře Elvenar téměř nováček (3400 bodů), avšak se základními znalostmi hry FoE (přechod mezi průmyslovou a koloniální dobou).
V jednom společenství jsem a pozoruji, jak důležité je moci směnit zboží s výhodnou výrobou s ostatními členy, a jelikož se mi tohoto moc nedostává, hledám v tomto ohledu aktivní společenství.
Hru hraji velice pravidelně (noční 12ky vždy vezmou za své :-D), tudíž s aktivním obchodem očekávám slušný progres :)

S přáním budoucí spolupráce, CzechNoNsense :)
 

Feliberto

Pokročilý žák
ahoj, jestli chceš, tak pojď k nám, s obchodem problém nemáme :) - společenství Kóstha-mérna...
 

CzechNoNsense

Kolemjdoucí
Možná jsem úplně slepý, ale po desetiminutovém hledání jsem to vzdal. Kde je možnost hledání specifického společenství? Mohu vždy jen generovat pár možností, ale nemohu vyhledávat.
 

Feliberto

Pokročilý žák
jde to jen na PC, v appce ne. Tak vystup ze svého současného společenství a já ti pošlu pozvánku, tu můžeš přijmout i na mobilní aplikaci :)
 
Nahoru