• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Crafting - Odčarování Postavených Budov (Pouze soutěžních)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

DeletedUser3079

Guest
.♦.
:culture: :kp::kp::kp: :culture:

Crafting

Odčarování Postavených Budov (Pouze soutěžních)

Prosím Elvenar o přidání této funkce nebo možnosti do hry. Kde půjdou odčarovat Soutěžní Budovy, které se získávají obyčejně do inventářu, podobným způsobem jak se odčarovávají kouzla nebo stavby které jsou v inventáři. Děkuji a pěkný den
 

DeletedUser1148

Guest
Je to super návrh .Já jsem stoprocentně pro a doufám ,že Inno bude také ,protože jak vidím ,tak tento návrh je úžasný pro většinu hráčů.
 
taky jsem pro, nicméně

chápu to tak, že crafting slouží pro zužitečnění budov (atd.) z inventáře, které neměly užitek. Ty postavené už svůj užitek přinesly a tím by byly užity podruhé. Z toho pohledu trochu pochybuju... připadá mi, že to jde proti podstatě toho craftingu. Ale přát si to pochopitelně můžeme :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ono by stačilo kdyby třeba dávali zpět 10-20 těch skriptíků, protože když prodáváš normální budovy co ti taky posloužili... tak něco směšného zpět dostaneš, tak dostat třeba polovinu nebo třetinu z toho co člověk dostává při odčarování v inventáři by bylo docela OK.
 
Nahoru