• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Co vypráví lesní duch

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser3071

Guest
Drazí hráči,

spustili jsme novou soutěž! Jak se vám líbí? Zapojíte se nebo se budete s námi těšit na příspěvky ostatních? Velice se těšíme, jak na vaše příběhy tak i na vaše postřehy a připomínky. :)
 

Zharthuru

Mistr slova
Není 350 slov trochu málo , od lesního ducha bych čekal něco delšího zvláště v podzimní večer .
 

luterina

Veterán
@Zharthuru mně to bohatě stačilo a i ty jich máš 131 :)

..jinak za soutěž děkuji, nějak se mi příběh propojil z Bezhlavým Halloweenem a teď když na něj ve městě narazím tak už se ho tolik nebojím, ba naopak, získal si mé sympatie :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj,
to je asi pravda, že od lesního ducha bychom mohli čekat něco delšího.;) Přesto si myslíme, že zmiňovaný limit 350 slov, je výzvou pro všechny, co se do soutěže pustí. :rolleyes:

Zároveň bychom rádi upozornili některé soutěžící, že svým příběhem přesahují limit 350 slov. Stále mají možnost své dílo upravit.:)
 

luterina

Veterán
tak ještě nemáš využitých 219 slov, není to potom škoda je nevyužít a přijít o to více z tak pěkného příběhu?
 

Zharthuru

Mistr slova
Už bych se dostal přes a taky to přepisovat je hrozný děs , zeptám se náhodou jsi nečetla moji Nekromantku Arachnii .
 

luterina

Veterán
všem vítězům gratuluji :) zajímalo by mě co asi tak s vyhranými diamanty uděláte? ;)

jinak moc pěkná soutěž, děkuji zúčastněným za krásné a báječné počtení :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

flego

Mistr slova
Díky za ohodnocení,jsem rád, že se náznak příběhu někomu líbil,dalo by se to rozvést do skutečného příběhu,ale hranice slov byla docela nízko.No a diamanty?,tak těch není nikdy dost do dvou světů na stavitele a akademie.Ale to už je zas jiný příběh :)
 

Angedev

Velmistr písma
Jeee, moc děkuji :) Gratuluji i ostatním umístěným a děkuji všem zúčastněným za krásné příběhy :)

@luterina : Stavitele i akademii už mám na max úrovni, tak to vypadá na nějaké to rozšíření, s novou rasou se určitě bude hodit :)
 
Nahoru