• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Co dál?

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Dokončila jsem úkol ve výzkumu Elvenarů, kdy mám postavit radnici. Jenže mám ještě na ploše vystavěné budovy Konstruktů. Nemám dokončeny ještě úkoly v Konstruktech,zejména ty budovy z předchozího výzkumu zbourat. Prosím o radu, jak z toho, nevím jak dál hrát.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Já úplně nechápu jak můžeš mít zároveň úkoly z Konstruktů a Elvenarů najednou, to není možné.

Každopádně pokud jsi v Elvenarech, tak už ti Konstrukti jsou k ničemu.
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Nemám dva úkoly najednou. Teď mám jen úkol postavit radnici z Elvenarů a mám ji vyzkoumanou,jen postavit. Problém je ten, že stojí budovy z Konstruktu, pokud je zbořím, mám obavy, že se mi pak ještě objeví jejich úkoly včetně toho bourání. Což by byla katastrofa pak znovu stavět.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Blue.TARINKA Pokud už dostáváš úkoly na Elvenary, tak už žádný úkol na konstrukty nedostaneš.
Jinak jeden tip, úkoly ze staré kapitoly jdou vždy po vyzkoumání prvního výzkumu nové kapitoly odmítnout.
Já např. v příští kapitole odklikám zbytek úkolů Elvenarů, které jsem nesplnil, akorát na konci je za dia zbourání portálu. Ale dle Elvengames(nebo jiného zdroje) stačí zbourat jakýkoliv portál, takže ten úkol splním postavením a zbouráním portálu nejspíše trpaslíků (ten se asi postaví nejrychleji a bude nejlevnější).
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Bohužel, ze Tvé první zprávy jsem dost dobře nepochopil na co se vlastně ptáš, protože některé věty mi nedávají smysl.

Každopádně na elvengems lze najít úkolovou řadu pro Konstrukty i Elvenary a pokud tvrdíš, že plníš úkolovou řadu pro Elvenary, pak jsi již musela splnit úkol na bourání portálu konstruktů (odměna 200 dia), protože je součástí úkolové sady Konstruktů, ne Elvenarů.

Čili vše nasvědčuje tomu, že plníš úkoly Elvenarů a proto můžeš s klidem prodat budovy Konstruktů. Hodně zdaru :)

Potvrzuji teorii, že lze na úkol s bouráním portálu využít libovolný portál. Já jsem využil právě levný trpasličí a ani jsem ho nenechal dostavět, zboural jsem ho ve výstavbě a úkol se mi splnil.
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Úkol na bourání portálu Konstruktů jsem ještě nesplnila, ani další předchozí úkoly z této řady, jako např. budovy osadníku vybudovat na lvl.4. a další, včetně toho bourání.
A jak jsem se k tomuto stavu dostala? Jak píše lovec Krys, úkoly ze staré kapitoly jsem odmítala, potřebovala jsem zlatky za splnění úkolů, nepočítala jsem ale s tím, že se úkoly z Konstruktu nevrátí zpět.Mám za to, že toto není programově ošetřeno, nemělo by k tomu docházet.
Takže vystavím Trpasličí portál,zbourám,pak zbourám budovy z Konstruktů a jen se budu modlit,že se nevrátí zpět úkoly z Konstruktů.
Děkuji za rady a za Váš zájem o vyřešení mého problému:)
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
Je to zajímavý příběh. Pokud tvrdíš, že děláš úkoly od Elvenarů, pak jsi musela proklikat bezhlavě celou zbylou úkolovou řadu Konstruktů, ta se už nikdy nevrátí, a nebudu se snažit pochopit jak do odmítání úkolů zapadají zlatky. Ale klidně mě překvap screenshotem, jak se ti v úkolové řadě Elvenarů objevil úkol z Konstruktů a zároveň ho prosím pošli na podporu s nahlášením chyby.
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
IMG_20200108_163657 (4).jpg
IMG_20200108_161917 (3).jpg
IMG_20200108_161917 (3).jpg


Na prvním obrázku portál Konstruktu, na druhém úkol z Elvenaru, kde vyzkoumány výzkumy další, jen ty budovy osadníků postavit.
Poslala jsem na Podporu.
 

Lovec Krys

Legenda
Radnice je portál Elvenarů. Pokud jej máš nabídnuto, tak jsi již zřejmě za úkoly konstruktů vč. diamantového. Tzn. že jako nejpravděpodobnější varianta vychází odklikání úkolů konstruktů včetně omylem odmítnutého úkolu na zbourání portálu.
Nevěsil bych hlavu, v dnešní době to není taková hrůza - z věže nebo studen/džinů se 200 dia celkem rychle nahraje.
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Vůbec mi o nejde o dia. Jde mi o úkoly z Konstruktu, aby se mi ještě neobjevili a já už všechny nezbourala.
 

DeletedUser4336

Guest
Po vstoupení do další kapitoly (tady Elvenarů) jdou všechny úkoly předchozí kapitoly odmítnout, a tys navíc už tak patrně učinila, když skáčou úkoly Elvenarů, takže můžeš hrát normálně dál, budovy Konstruktů už nebudeš na nic potřebovat.
 
Nahoru