• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Co říkáte na propagaci hry?

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 624057
  • Vytvořeno

Deleted User - 624057

Guest
Jsem nováček a dostal jsem se sem prostřednictvím reklamního inzerátu u jiné hry. Bylo to ale poněkud klopotné, protože jsem se napřed omylem zaregistroval na anglickou verzi hry, kam ten propagační inzerát směřoval odkaz. Teprve když jsem přepnul jazyk na češtinu, dostal jsem se sem a musel jsem se znovu registrovat. Jako je mi jasné, že je propagace řízena nějak centrálně, ale přesto bychom možná uvítali, kdyby se jazyková verze nastavila podle toho, odkud hráč pochází. Co vy na to?

Ale abych jen nekafral - bohatá propagace může přivést mnoho hráčů, což je určitě fajn (a nejen pro provozovatele hry). Takže díky za to, určitě to přijde na pěkné peníze.
 

Bazinka

Kolemjdoucí
Ahoj, určitě je dobře, že ses s tím popral a jdi tady :) Já na to taky přišla reklamou, v jiné hře. Takové to jak musíš čekat až se objeví křížek pf... A tak jsem byla naštvaná a klikla a říkám si, tak se ukaž ty pitomá reklamo, ukaž že za to kliknutí nestojíš.
No a tak jsem tady, už skoro rok. Pořád si nechávám dokazovat zda to za to stojí a zatím jsem pořád tady. :-D
 

DeletedUser4336

Guest
Také si myslím, mě se upoutávka na hru před mnoha lety ukázala v nějakém baneru (už nevím ani kde to bylo, ale přes žádnou jinou hru to nebylo), ale nejspíš odkazovala na hru v naší lokalizaci, protože jinak bych jí napoprvé nevyzkoušel, anglické hry tohoto typu bych nehrál.
 
Nahoru