• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Chyby v zobrazování města

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3221
  • Vytvořeno

DeletedUser3221

Guest
Verze hry: v1.86.3-(036a097) (2019-08-26 13:13)
Prohlížeč a jeho verze: FF Quantum 68.0.2 (64 bitů)
Verze Flash Playeru: HTML 5
Operační systém: Win 7 Home premium 64 bit
Rozlišení obrazovky: 1366X768
Herní svět: Arendyll


Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby: Při návratu do města po navštívení jiného města se mi město špatně zobrazuje, některé budovy nebo úseky města jsou mnohonásobně zvětšené a rychle problikávají a mění se v jiné také zvětšené úseky města

Kroky, které vedou k chybě:
1. Navštívím cizí město
2. Vrátím se do svého města
3. A už je to

Screen (obrázek) chyby: chyba.JPG
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění. Doporučujeme důkladně promazat cookies a cache, případně zkusit jiný prohlížeč, mělo by to pomoci. Pokud se tak nestane, nebojte se nám prosím ozvat!
 

DeletedUser3221

Guest
@Forseti prohlížeč mám nastavený tak, že cookies a data stránek. maže po každém ukončení prohlížeče. Stejně se to objevuje znovu. Je to vždycky, nebo skoro vždycky po návštěvě cizího města a návratu do vlastního, když jsem jen ve svém městě, problém to nedělá. Prohlížeč kvůli tomu měnit nehodlám, FF nemá zase tak zanedbatelný tržní podíl, abyste mohli chybu "vyřešit" doporučením změny prohlížeče. Pokud vím, mělo by být snahou vývojářů, aby ta hra běhala pokud možno na všech prohlížečích bezchybně.
 

DeletedUser6957

Guest
Mně se tohle také děje. To a nebo ještě to, že některé budovy z města úplně zmizely. Šlo myší najet na místo, kde se nacházely a kliknout na informace o budově, ale byla jakoby neviditelná.
 

Vicky1177

Mistr slova
Pozoruji totéž co stavitel i sabatko. @Forseti : velmi se omlouvám, ale který prohlížeč budete doporučovat teď? Nejdříve bylo pořád Chome je stabilní, Chrome je skvělý. Pak Google provedl nějaké změny v enginu a přestalo to v něm chodit (a nechodí mi to doteď). Změnila jsem tehdy na FF na pořád (Chrome jsem měla stejně jen kvůli Elvenaru) a tenhle drobný bug pozoruji stejným způsobem jako zakladatel diskuse. U mne ve městě nic. Skočím k nějakému členovi společenství na sousedskou a vrátím se zpět. No a je to tu. Pomáhá (zatím spolehlivě) refresh stránky. A to jak u první chyby tak u "neviditelné" budovy... A jak říkaji mí američtí přátelé " hope this helps"...
Napsáno v GCH, ke hře používán úplně čerstvě aktualizovaný FF Quantum 69.0.
 
Nahoru