• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chybný indikátor výcviku v kasárnách

AresXII

Guest
Nezobrazuje se modrý grafický indikátor zobrazující pokrok při výcviku jednotky. Respektive "nabíhat" začne až v poslední minutě. Číselný údaj zobrazující čas do konce výcviku jednotky funguje správně.
Toto se stává jak v náhledu zobrazujícím se po najetí kurzoru na budovu kasáren, tak i v samotném okně kasáren.

Pozn.: Konzultoval jsem tento problém na chatu společenství, u dalších členů se toto také děje. Chyba se objevila po poslední aktualizaci.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tenhle problém mohu potvrdit, viz screen... Oddíl se tvoří cca 5 hodin, tedy jednotka je už cca hodinu ve výstavbě, ale grafický průběh toho času je jakoby pořád na začátku. Respektive se nezobrazuje vůbec. Zároveň s tím jsou trochu podivné hodnoty tvoření a ceny oddílu, které to píše. Náklady to píše 35K kladiv cca a 20 hodin na oddíl, ale oddíl se tvoří asi 5 hodin a cena je necelých 9K kladiv :) Takže určitě i to by chtělo opravit

uJM3m1Q.png
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@GoldAngelcz - v jednom bodě Tě asi zklamu, neboť oddíl je skupina jednotek, kterou umísťuješ v boji, nikoliv rozsah jednotek k výcviku. Tedy v druhém řádku jsou zobrazeny celkové náklady této skupiny i s celkovým časem výcviku (tudíž Tvá velikost oddílu je 276).;)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No ale právě pro to... Takže se nebere ohled na velikost jednotky? Tedy se to počítá jako bych tvořil 276 čarodějnic? Přece jsou to náklady na vycvičení oddílu, což chápu jako oddíl na bojišti. Ale to přeci není 276 čarodějnic, ale pouze 60 (mám velikost oddílu 240, jen zbrojnice mám na 276). Takže pořád je to dobře? Podle mě prostě ne :D Navíc podle počtu to není oddíl na bojišti ale cena jakoby za kapacitu zbrojnic.

Edit: Rozhodně by se to hodilo rozepsat nějak :D Nějak mi to nedocvakne. Prostě ta velikost ty čarodky tam nehraje jakoby roli. A to je to špatně, ne?

Edit2: Já to rozepíšu, třeba to tak bude srozumitelnější... Budu brát ten screen co jsem postnul..

Spodní řádek dole pod jednotakami ke kliknutí ukazuje cenu za 69 čarodějnic. Což je cena za plný "oddíl, který mi umožňuje trénovat tolik vojáků, kolik mám možnost díky zbrojnicím". Normálka, rozumím. Každopádně ten horní řádek, by měl ukazovat cenu za 60 čarodějnic, protože to je velikost mého "oddílu na bojišti". Ale on ukazuje cenu za 276 čarodějnic, což nejen že nemohu hodit na bojiště, ale ani nevycvičím. Navíc třeba u šermířů a lučištníků ukazují oba řádky stejně. Což je vlastně nesmysl, pokud tvrdíš, že oba řádky mají ukazovat něco jiného :) Tak proto to zmatení...
 
Naposledy upraveno:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Máš pravdu, neuvědomil jsem si jednotku, kterou máš zobrazenou na screenu. :D Že já se vždy něčeho chytím :D Je tam více chybek :)
 
Nahoru