• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chybné zobrazení / vybírání mincí při motivování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2097
  • Vytvořeno

DeletedUser2097

Guest
Při motivacích sousedů nebo členů společenství se mince nad hlavním sídlem nezobrazí a nejde "sebrat" a pomáhá pouze refresh stránky.

Pokud už mince sebrat jdou, tak se zobrazuje rozdílné množství mincí nad sídlem a v horním menu, kde se mince připisují.
 

DeletedUser793

Guest
Objevil jsem další chybku:při motivacích jsou špatně zobrazené packy...Dostávám zásoby i přesto že packa není žlutá...Nedá se přesně hlídat aktivita
 

DeletedUser236

Guest
Pacek jsem si dneska taky všimla - žádné nejsou žluté i přesto, že ještě neuplynula lhůta 23 hodin (nebo kolik to vlastně je...).
 

DeletedUser1198

Guest
@Daletth já je žluté měl, před chvílí jsem vracel výpomoc třem sousedům a před půl hodinou ve společenství.
 

Lukula

Velmistr písma
Já mám zas něco žluté, něco ne. Ikdyž nejsou žluté, dává mi to kladívka a i podle času je to do 24 hodin vracená motivace...
 

papap

Mistr slova
Také se mi dnes stává problém s mincemi,nejdou sebrat,až po restartování.
Jedna chyba za druhou,po aktualizacích se objevujou.Inno,Inno vy jste mimo...:D:D:D
 

DeletedUser2625

Guest
Chtěl bych se přidat.Při vybírání odměny z hlavního sídla.Odměna se načitá pouze jednou i když prokazatelně bylo sídlo motivováno
několikrát :(
Hlavnísídlo nefunguje jako kasička........
:((((
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ano, musím potvrdit, že v obou případech jde o chybu. Tj. při při výpomoci na hlavní sídlo za započítá jen ta první a místo „zlatých pacek“ se někdy zobrazují jen zelené. Na odstranění těchto chyb usilovně pracujeme, prosíme vás o trpělivost!
 

papap

Mistr slova
To je dobrý,nemusí chvátat.Ono stejně tyhle dvě chybyčky se odstraněj a následně spousta dalších se objeví,protože takhle je tu poslední dobou pořád...
 

DeletedUser2478

Guest
Před chvílí jsem při "obíhání sousedů" zjistila,že na všechny kulturní budovy se zobrazuje kouzlo - Magický dar.Mám objeveno asi 58 sousedů (někteří už týdny nejsou aktivní) a nemyslím,že by všichni hromadně kouzlili :).
Stalo se to taky někomu?
 

DeletedUser236

Guest
Mám dotaz - packy pořád zlobí - nejen, že nejsou vždy žluté, ale taky se mi teď stává, že tam mám ikonku domečku, jako že jsem danému hráči už dala výpomoc, a přitom jsem mu ji nedala...
Ačkoliv je to tedy v opravených chybách, mě to pořád dost rozčiluje - dělám něco špatně, nebo to prostě a jednoduše opravené není?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Daletth, je mi to líto, ale tohle je výsledek zde celkem častého nešvaru. Ač hráče prosíme, aby pro každou chybu zakládali nové téma, je běžnou praxí, že do již existujícího tématu vkládají nové a nové chyby. Technikům samozřejmě předáváme všechny, které nám nahlásíte, každopádně aby byl v nahlášených chybách pořádek, tak nastavený prefix vždy odpovídá jen té chybě, která je uvedena v prvním příspěvku.
 

DeletedUser236

Guest
Ok, myslela jsem, že to spolu souvisí, prozkoumám a nahlásím případně jako novou chybu.
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Pacek jsem si dneska taky všimla - žádné nejsou žluté i přesto, že ještě neuplynula lhůta 23 hodin (nebo kolik to vlastně je...).

To jsem pred nekolika mesici objevil a nahlasil, ale zustalo to bez odpovedi. Ale je fat, ze priblizne od pulky cervence si nepamatuju, ze by byla "packa" spatne barvy. Tak to snad prece jen (potichu) opravili.
 
Nahoru