• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chybné požadavky na výstavbu manufaktur

  • Zakladatel vlákna DeletedUser467
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser467

Guest
Zdravím Tě Ódine,
narazila jsem na wiki na pár chybek, asi teda :) Tak na to prosím mrkni a případně si oprav :)

U informací o Manufaktuře na prkna lidí, mě zarazily požadavky na výstavbu 13. úrovně. Máš tam 631 obyvatel a 202 kultury. Tak jsem byla šmejdit na anglické wiki a tam uvádí 82 obyvatel a 21 kultury.

U informací o Manufaktuře na kouzelný prach elfů máš uvedeno, že je na na výstavbu 8. úrovně potřeba 251 obyvatel, ve hře mi to ale hlásí 215 obyvatel (en wiki udává také 215).

U informací o Manufaktuře na drahokamy lidí je na naší wiki uvedeno, že je na výstavbu 15. úrovně potřeba 157 obyvatel, ale en wiki uvádí počet 257.
 

luterina

Veterán
Ahoj Ódine, je trochu zvláštní že v informacích - konkrétně v požadavcích obyvatel - je u lidí ikonka elfích obyvatel, neměla by tam být ikonka/obrázek lidí?
 

Sindri

Guest
Kolego, zřejmě bude myslet toto. Nejen u hlavní budovy, ale i u dalších, vč. dělnické chatrče, kde je tentýž problém nikoli s ikonou obyvatel, ale stavitele.
 

Přílohy

  • ikona.png
    ikona.png
    10,4 KB · Zobrazení: 78

DeletedUser467

Guest
Když už v tom budeš, tak i ikonku kultury mají lidi odlišnou a na wiki je ta elfí :) Všimla jsem si toho už dřív, ale přišlo mi to nepodstatné. Když ale nad tím přemýšlím, tak to bude se správnými ikonkami určitě přehlednější a může se tím předejít tomu, že se někdo omylem zatoulá do tabulky opačné rasy :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru