• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Chyba vo vyhodnotení úlohy

DeletedUser1268

Guest
Verze hry: v1.84.4-(87ee81f) (2019-07-30 10:36)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome Verzia 75.0.3770.142 (oficiálna zostava) (64-bitová verzia)
Verze Flash Playeru: Mam povolene HTML5, takze nemyslim, ze idem cez Flash
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby:
Som na začiatku kapitoly Amuni. Mam úlohu, že mám vyskúmať rozšírenie obytných budov a zároveň mám mať 10 obytných budov na lvl 30.
Obytné budovy ešte nemám vyzkúmané, ale napriek tomu mi zobrazuje, že už mám splnené 1/10 budov na tejto úrovni. Čo je samozrejme nezmysel, keďže žiadnu takúto budovu nevlastním.
Upozorňujem, že rovnakú chybu mám aj v mobilnej verzii, ktorú som aktualizovala dnes.
Vlastním jednu kúzelnú obytnú budovu, ale zatiaľ ju mám na kapitole elementálov, keďže ma to nepustí ju vylepšiť (predpokladám, že kvôli chýbajúcemu výzkumu obytných budov).


Kroky, které vedou k chybě:
Vyskytuje sa hneď ako otvorím úlohu.

Screen (obrázek) chyby:
Prikladám obrázok úlohy a tiež stav výzkumu.
 

Přílohy

  • elvenar1.jpg
    elvenar1.jpg
    40,2 KB · Zobrazení: 73
  • elvenar2.jpg
    elvenar2.jpg
    38,5 KB · Zobrazení: 74

DeletedUser4336

Guest
Pokud vím, tak kouzelky nemají vazbu na výzkum obytných budov. Kouzelka je vázaná jen na kapitolu, popř. stav plánků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1268

Guest
No neviem, ale pri vylepseni kouzelnej budovy mi pise, ze mi chyba vyzkum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4336

Guest
No ono výzkum to hlásí i mě, a to to můžu vylepšit až v další kapitole, protože v Amunech ještě nejsem. Každopádně nevím kde je zakopaný psék, ale určitě vím, že v Elementálech jsem tu svou budovu vylepšoval hned na začátku, a výzkum obytek jsem nepotřeboval, ten jsem ještě neměl.
 

Angedev

Velmistr písma
Všechny předchozí kapitoly mají výzkum pokročilých průzkumníků, na který je navázána možnost vylepšit kouzelné budovy. Tento výzkum od kapitoly Amuni dál není, takže je vylepšení možné až po vyzkoumání obytek/dílen nové kapitoly.
 

DeletedUser1268

Guest
Ok, to vysvetluje to, preco sa neda zatial vylepsit kuzelna obytna budova. Povodne hlasenu chybu to ale neriesi. Kazdopadne rano vyskumam obytne budovy, takze uz neskor asi nebude mozne zistit, preco mi to vykazuje, ze mam jednu obytnu budovu na lvl 30, aj ked nic take u mna nie je.
 

luterina

Veterán
Pokud jsi na začátku kapitoly Amuni a máš aktivovaný výzkum pokročilých průzkumníků, kouzelnou obytnou budovu můžeš vylepšit a tudíž je i ve výzkumu rozšíření budov v kapitole Amuni započítána jakokožto splněná.
 

DeletedUser4336

Guest
To je pravda, všiml jsem si, že v Amunech je to na začátku jiné, nýbrž stejně když otevřu kouzelku, je jedna z "červených" podmínek kapitola, což u předchozích obstarávali průzkumníci, nevím teda co v Amunech splňuje podmínku postupu do další kapitoly Amunů, protože tam ještě nejsem. Resp. to byla jen moje domněnka, ve skutečnosti je to asi patřičný výzkum v kapitole, a proto jsem se zpětně rozhodl prozkoumat vazby na průzkumníky, ale zmíňka o kouzelkách nikde, nebo je aspoň nevidím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1268

Guest
Našla som na wiki:
Vylepšení této budovy je dostupné pouze na začátku každé kapitoly, vždy o jednu úroveň, tedy po každém odemknutí technologie „Pokročilí výzkumníci“ nebo pravidelný výzkum technologie obytných budov (od Amuni).

Takže uzavrime debatu o kouzelných obytních budovách, aby sa nestratil popis pôvodnej chyby, ktorá zobrazuje, že mám už jednu budovu na lvl 30, aj keď to nie je pravda.
 

DeletedUser4336

Guest
No já se bavil o tom, že jsem to nenašel ve hře v popiscích výzkumu co to také otvírá, wiki by měla být podle mě jen doplňující příručka. Každopádně co se chyby týče, tak to prověří až někdo z týmu Elvenaru. Mě taky u posledního brůža naskočila na začátku asi polovina duchů, přitom jsem 15 min výrobu na začátku nesbíral.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, pokud nefunguje nějaký úkol, je prosím nutné, aby ses ozvala kolegům z herní podpory. Skrze fórum nemáme přístup ke tvému účtu, takže chybu nemůžeme ověřit. Více informací najdeš zde.
 
Nahoru