• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Chyba v okně s přehledem turnajových bodů společenství.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3006
  • Vytvořeno

DeletedUser3006

Guest
V okně s přehledem turnajových bodů se při listování stránkami nahodile objevuje okno s možností urychlení času (viz. obrázek).

pic.png
 

Magni

Guest
Ahoj, nedá mi to nezmínit :) Pod oknem, v oblasti kam jsi klikal, máš modré tlačítko. Pravděpodobně se jedná o některé z dokončených kol v turnaji. Není možné, že ses uklikl? :) Případně "klikal jako ďas", kde jeden klik shodí okno a druhý klik ihned otevře nabídku s požehnáním, protože padl přímo na tlačítko. Žádnou takovou chybu se mi nepovedlo zopakovat. Zkus popojet na jiné místo tak, abys neměl v oblasti šipek žádné podobné tlačítko :) Případně zkus okno proklikat přímo z ikonky společenství v záložce turnaj.
 

DeletedUser3006

Guest
Ahoj, nedá mi to nezmínit :) Pod oknem, v oblasti kam jsi klikal, máš modré tlačítko. Pravděpodobně se jedná o některé z dokončených kol v turnaji. Není možné, že ses uklikl? :) Případně "klikal jako ďas", kde jeden klik shodí okno a druhý klik ihned otevře nabídku s požehnáním, protože padl přímo na tlačítko. Žádnou takovou chybu se mi nepovedlo zopakovat. Zkus popojet na jiné místo tak, abys neměl v oblasti šipek žádné podobné tlačítko :) Případně zkus okno proklikat přímo z ikonky společenství v záložce turnaj.

Ne ne ... zkoušel jsem několikrát. Ať už rychle nebo pomalu. Vždy po X kliknutích (někdy po třech, někdy po deseti) se mi objevilo tohle okno. Stejná situace se opakovala i po relogu nebo restartu PC. Asi to bude jen u mě, protože nikdo jiný z klanu nic podobného neregistroval. Uvidíme ;) třeba to u příštího turnaje už dělat nebude. Celkově mě to ve hře nijak neomezuje. Uváděl jsem to spíš jen tak orientačně. Díky za odpověď :)
 

Magni

Guest
Pak tedy doporučím promazat cache a cookies a zkontrolovat, jestli máš aktualizovaný prohlížeč :) Kdyby chyba přetrvávala, určitě se ozvi :)
 
Nahoru