• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Chyba v eventu- vrátit 82 diamantů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5987
  • Vytvořeno

DeletedUser5987

Guest
Ahoj, je to polámaný... err1.jpg
použil jsem 2 x 41 diamantů na dokončení, úkol není splněn. Určitě lze ověřit.
 

DeletedUser5695

Guest
@BombaySapphire Ahoj, upozorňovala jsem na to zde včera a žádala, aby poslali zprávu všem hráčům, psali, že s novou verzí opraví, tedy z jejich strany v pohodě. Zadání je na 2 sady nástrojů. Nevím, kde je moje zpráva o chybě k dispzici zde na fóru, neumím najít.
 

DeletedUser5987

Guest
tak to měli opravit, nebo úkol odstranit. Že jsi to psala, je fajn, myslím jsem něco četl a zapomněl... To ovšem není berná mince. O 82 dia se nepoto, ale jedná se jednoznačně o chybu jejich, tudíž na ně mám nárok a chci je zpět.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

chybu jsme potvrzovali již několikrát a několikrát jsme se za ni omluvili, např.: viz ZDE. Rovněž jsme uvedli, že oprava překladu je připravena s aktualizací hry, která proběhne zítra, bez aktualizace hry nelze opravit nic.

Co se týče jakékoli kompenzace, zde Tě odkážu na VOP, se kterými jsi souhlasil při registraci. Navíc, cokoli požaduješ do hry, na fóru Ti těžko někdo pomůže, neboť moderátoři fóra nemají přístup k jakýmkoli nástrojům hry, od toho je tiket systém.

Za chybu se omlouváme, oprava je připravena do zítřejší aktualizace.
 

DeletedUser5987

Guest
Už jsem jim napsal. Chápu, že za to nikdo z Vás nemůže a já nemohu za to, že jsem si nepřečetl oznámení o chybě. Je zde spoustu hráčů, kteří fórum vůbec nepoužívají a v mailu nic nebylo :)
 
Nahoru