• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba chyba v denním ukolu

DeletedUser3008

Guest
po splnění denního úkolu se objevil nový úkol, který má být v běžném tedy úkol 45 je najednou v denních úkolech
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Je mi líto, ale zde žádná chyba není. Úkoly jdou za sebou tak, jak mají jít. ;)
 

DeletedUser990

Guest
Také zdravím. Musím se přidat se stejnou věcí. Splnila jsem denní úkol a místo toho, aby naskočilo odpočítávání do dalšího dne, objevil se další běžný úkol (ne denní, ale průběžný). Takže vlastně můžu dělat 2 najednou. Nevím, zda je to chyba, tak doufám, že se mi je podaří splnit.
 

DeletedUser3008

Guest
Je mi líto, ale zde žádná chyba není. Úkoly jdou za sebou tak, jak mají jít. ;)
Nemáte pravdu byla to chyba neboť v jednom světě to bylo tak to a v druhém jinak. Denní úkol byl z pořadí běžných a po splnění zmizel i odsud není to divné? a jak vidím nebyl jsem sám komu se to stalo . Přiznejte alespoň chyby, které máte stále ve hře.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Pokud jste již dnešní úkol splnili, tak v tom problém nevidím. Pokud se však zítra neobjeví nový denní úkol, tak teprve potom bych to považoval za chybu. Takto máte možnost splnit více úkolů, čímž získáte více oříšků. ;)
 

DeletedUser3008

Guest
Asi jste to nepochopili sice jsem získal více oříšků, které jsou nanic, ale já dostal dva denní ukoly za sebou ne jeden jiný ale normální denní a pak po splnění druhý z běžných. A další denní ukoly už jsou vpořádku.


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Lepší to bude řešit přes podporu. Tam se na to můžeme podívat podrobněji.
 
Nahoru