• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chyba u prastarych divu?

Mellorrn

Kolemjdoucí
Ahoj, mám problém s požehnáním za vyzkum prastarých divu. Uvedu priklad: dotuji člena společenství VB, ten třeba po hodině dodela prastarý div, mně se při návratu do hry přímo zobrazí, že jsem za vyzkum prastaré divu obdrzela požehnání 2x 5 VB. Dam zelenou fajfku a následně se podívám do inventare, kde ale nic nenajdu... Přikládám i foto, jak se mi to zobrazí...Proč se mi to děje? Podotýkám, že to není případ v řádu jednotek, ale neustálý problém...
 

Přílohy

  • Screenshot_20230412_191359_Elvenar_copy_960x432.jpg
    Screenshot_20230412_191359_Elvenar_copy_960x432.jpg
    73,2 KB · Zobrazení: 41
  • Screenshot_20230412_191420_Elvenar_copy_960x432.jpg
    Screenshot_20230412_191420_Elvenar_copy_960x432.jpg
    102,5 KB · Zobrazení: 39

voyager-1

Velmistr písma
podle obrázku jsi získala 3x 5VB a v inventáři máš 3x 5VB, úlomky run se nezobrazují v inventáři. Dole na liště je takový zubatý kolečko na divy, tam vidíš úlomky.
 
Naposledy upraveno:

Mellorrn

Kolemjdoucí
Díky, dala jsem tedy blby obrázek, ale opravdu se mi to stává pravidelně:/ runove úlomky jsem tam nehledala. Ale opravdu často se mi zobrazí, že jsem získala tohle kouzlo, ale v inventáři ho pak nemám
 

Elvinka12

Učedník
problem muze nastat v tom ze se ti ukaze oznameni az se zpozdenim, ale pozehnani jsou doruceny ihned, tim padem muzes je utratit driv nez si vsimnes ze jsi je dostala
 

voyager-1

Velmistr písma
udělat v případě pochybnosti restart hry neuškodí, to je pravda. Jinak jestli to je opravdu tak jak píšeš, je to spíš dotaz na podporu.
 

Mellorrn

Kolemjdoucí
Zkusím tedy ještě podporu! Díky moc!

problem muze nastat v tom ze se ti ukaze oznameni az se zpozdenim, ale pozehnani jsou doruceny ihned, tim padem muzes je utratit driv nez si vsimnes ze jsi je dostala
Hmm když já jsem celkem nová a moc těch požehnání nemám:-D takže o nich zatím vždycky vím:) ale děkuji za typ, určitě to budu raději sledovat
 

Danber7777

Pokročilý žák
Nejsi v tom sama Děje se mi to také,ale nějak jsem na to rezignoval Jezdíme v turnaji všechny bedny občas zajdu na lov tak jsem to hold začal brát jako daň z příjmu
 

Mellorrn

Kolemjdoucí
Je to na prndrecek. Už si raději davam pozor, než se zápisu do vlákna na VB, abych je vůbec měla:-D

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jasnost

Učedník
Ty prastaré vědomosti dostaneš do inventáře okamžitě, jakmile se div ukončí, ale upozornění, že jsi je dostala vyskakuje obvykle když hru zavřeš a znovu se přihlásíš. Tudíž mezi tím je klidně můžeš použít
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Ahoj, je tomu tak, prastaré vědomosti se do inventáře připisují ihned po dokončení dané úrovně prastarého divu, avšak ke zobrazení oznamovacího okna o jejich získání může dojít až se zpožděním, např. po znovunačtení hry, kdy mohou být tyto prastaré vědomosti již použité. Pokud však v tomto zaznamenáte nějakou chybu, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám jejich přičtení prověříme.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru