• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chyba serveru

DeletedUser7087

Guest
ahojte . mam problem s prihlasenim stale pise ze chyba serveru
 

Naviron

Učedník
Ahoj, předpokládám, že jsi na mobilu :)
Zkus aktualizovat hru, nebo použij nějaký čistič na vyčištění mezipaměti, třeba předinstalovaný nebo nainstaluj ( Já používám All-In-One Toolbox)

Pokud je to PC tak v prohlížeči vymaž cache ( mezipaměť) a cookies :)
 
Naposledy upraveno:

Artep17

Pokročilý žák
Ahoj, mám stejný problém jako andre, už druhý den se nemohu přihlásit. Na mobilu mi hra jede o 106, ale na PC ne. V prohlížeči jsem smazala co se dalo. Prosím o bližší popis postupu, asi jsem blbka nechápavá. Díky
 

Marena1

Kolemjdoucí
Ahoj mam problém z připojením na PC na kterém hraji pravydelne. Pří načítáni mi to píše chyba servru nevíte co s tím. děkuji
 

Vicky1177

Mistr slova
Zavřít a znovu otevřít prohlížeč, vymazat historii a cookies (téma "Chyba serveru, sekce chyby a problémy), restartovat počítač, atd.
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení chyby, na jejím odstranění se pracuje!
Zatím prosím vyzkoušejte jiný prohlížeč než Google Chrome a Edge. Za způsobené komplikace se omlouváme!
 

DeletedUser6748

Guest
Bohužel chyba serveru se mi objevuje napříč prohlížeči - vyzkoušena Mozilla, Chrome i Edge. To mi zrovna na cache a "sušenky nesedí. Včera šlo ještě hrát na Mozille, i když kvalita byla slabá. Dnes se nepřihlásím z ničeho.
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Ještě v neděli 11.10.2020 večer vše v Chromu fungovalo. V pondělí ráno už tam byla chyba serveru. Ve Firefoxu, IE a Vivaldi (na bázi Chromu) to fungovalo.
Hrál jsem ve Vivaldi, dnes ráno bez problémů. Pak jsem aktualizoval Vivaldi na nejnovější verzi a už je tam chyba serveru.
Ve Firefoxu to - zatím - funguje. Vypadá to na problém s jádrem Chrome, na kterém jsou oba prohlížeče, ve kterých mi to nejede, postaveny.
Edge jsem nezkoušel, nepoužívám.


EDIT: Nefunguje pouze v Html5, v Flash Player ano
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Dnes mi přestalo fungovat chrome. Ještě včera bez problémů, dnes načte progress bar na 12/28 a napíše chyba serveru. Na mobilu aplikace jede, na prohlížeči safari taky funguje. U chrome jsem promazal mezipaměť, ale to nepomohlo.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
S tímto problémem se potýkáme již několikátý den, bohužel naše možnosti jsou v tomto případě velmi omezené, poněvadž se nejedná o chybu na straně hry.

Kámen úrazu tkví v tom, že prohlížeč Google Chrome po aktualizaci na verzi 86 samovolně vypíná hardwarovou akceleraci, což způsobuje to, že hra se velmi znatelně seká, případně ji nelze vůbec načíst. Do naší nápovědy jsme si proto pro vás připravili článek, jak hardwarovou akceleraci opětovně zapnout. Pakliže se tedy setkáváte s výše uvedenými problémy, tak zde najdete zmíněný článek.
 

prchlik

Znalec fóra
Díky za informace......po několika testech jsem zjistil, že se mi po aktualizaci systému přepnula grafika a právě akcelerace se vypnula. U mě to tedy nebyl až tak problém chrome, ale princip je evidentně stejný.
 
Nahoru