• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chyba při vyřešení turnajového střetu

svadlenkaMadlenka

Pozorovatel
Verze hry: v1.138.4-(010f736) - html5 (2021-10-04 13:01)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 94.0.4606.71
Verze Flash Playeru: asi ho nemám?
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby: Vyřeším turnajový střet pomocí zásobování a zmizí mi dialogové okno turnaje - vidím jen mapu provincií s místem turnajového střetu. Suroviny se odečetly, ale když otevřu znova dialogové okno turnaje, vidím, že střet, který jsem právě odehrála, je stále dostupný. Když ho otevřu, vidím okno s chybějící grafikou - jediné tlačítko tam je "zásobovat" a jinak je tam prázdné pole. Když kliknu na zásobovat, zobrazí se hláška o chybě v toku dat a po znovunačtení už dostupný střet není. Stává se během turnaje několikrát. Netuším, zda jsem za daný střet obdržela body a odměny - nikdy nevím, kolik jsem jich měla než se mi to stalo, tak nemůžu ověřit. Měla jsem screen, ale ztratil se mi při vkládání a už ho nemám ve schránce. Když se mi to stane teď někdy znova, přidám do vlákna i obrázek.

Kroky, které vedou k chybě:
1. vyřešení turnajového střetu zásobováním
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj svadlenkaMadlenka,

v první řadě tě poprosím o kompletní smazání cache a cookies a vyzkoušení jiného prohlížeče. Pokud problém přetrvá, napiš nám prosím přímo na herní podporu, pokusíme se zjistit, v čem je chyba :)
 

Mescal

Mistr slova
Stejná chyba se mi stala také, ale výskyt chyby byl 1/5 a nepamatuji se jestli to byla na PC nebo na mobilu (ale spíš na mobilu), ale tenkrát jsem to dával za chybu způsobenou kolísavým signálem WiFi.
 
Nahoru