• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Chybí povinný úkol

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zdravím,

jsem na začátku V. věku, splnil jsem úkol "postav oltář předků" a po jeho splnění mi úplně zmizla povinná úkolová linie. mám tam 2x tu nepovinnou, ty stejné úkoly. obě kolečka jsem několikrát proklikal (odmítnul, semtam něco splnil), ale povinný úkol pořád ne a ne naskočit.

rád bych to vyřešil, protože chyba v úkolové linii IV. věku mi docela zkomplikovala hru :) (tento problém netřeba už řešit, už jsem tím prošel, ale pro úplnost popíšu) : myslím, že šlo o úkol "postav skvostný kamenný útvar" - po jeho splnění po mě hra chtěla "vyzkoumej prastaré divy elfů" - polovina stromu IV. věku byla přeskočena. tedy jsem vyzkoumal prastaré divy, a pak najednou... vyzkoumej prvotřídní manufakturu na prkna. vlastni prvotřídní manufakturu na prkna. vyzkoumej rozšíření oddílu XY. vyzkoumej rozšíření města XY nebo YZ... postav chrám věků... takže z posledního úkolu kapitoly jsem skočil zpět doprostřed, což by nevadilo, kdyby to po mě nechtělo zkoumat mraky nových provincií, a já už měl vše pro otevření truhly další kapitoly hotové :)



Verze hry: v1.37.2-(023599b15) (2017-08-31 9:04)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome 60.0.3112.113 (64 bit)
Verze Flash Playeru: 26.0.0.151
Operační systém: Win 8.1 (64 bit)
Rozlišení obrazovky: 1680x1050 + 1920x1080 (nebo 2x 1920x1080 když se přepnu na televizi)
Herní svět: Winyandor

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Detailní popis chyby:
výše

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. splění úkolu postav oltář předků

Screen (obrázek) chyby:
scr_1.jpg


scr_2.jpg
 

Magni

Guest
Ahoj, toto není chyba, máš pouze dočasně obě linie opakovací :) Až se posuneš o kousíček dál ve výzkumu, dostaneš další příběhové úkoly :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
díky za rychlou odpověď, Magni :) netušíš náhodou prosím, co prioritně vyzkoumat, abych se vrátil do příběhové linie?
 

Magni

Guest
To bohužel nejde takto říci, stačí prostě a jednoduše jet dále a úkoly se objeví :) Tak či onak o nic nepřicházíš v tuto chvíli, vše je správně.
 

DeletedUser2715

Guest
Dobrý den.Plnila jsem tuším nějaký 14-15 úkol z eventu,který zněl na vyrobení 4 produktů zákl.bonusové úrovně,u mě 4 cenné prsteny.Po sklizení se mi ovšem nepřipsal ani jeden,jak kdybych nic nesklízela,čili úkol nesplněn.Co to jako je? Díky za to,že to dáte dopořádku.
 
Nahoru