• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chybí žebříček pro turnaje

Ludi

Veterán
Ahoj, v PC verzi zmizel žebříček turnaje. Nenačítá se celkový žebříček výsledků hráčů, ani výsledky ve spolku.
Ludi
 

Sycorax

Učedník
Po restartu se turnajový žebříček objeví. Po zavření turnajového žebříčku opět zmizí. Při dalším přihlášení do hry stále chybí. Takže nějaká chyba tam bude ve verzi pro PC.
 

Vicky1177

Mistr slova
No jo, máš pravdu, tahle hláška je tu zpátky:

Schránka1260.jpg
 

Sycorax

Učedník
Verze hry : v1.98.2-(03e81a7) (2020-02-20 09:37)
Prohlížeč a jeho verze: Verze 79.0.3945.130 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Operační systém: Windows 10 Pro
Rozlišení obrazovky: 1366*768
Herní svět: Winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5

Detailní popis chyby:
V žebříčku chybí záložka turnaje. Po několikerém restartu se objeví. Po zavření záložky, záložka turnaje zase zmizí. Při dalším načtení hry také záložka chybí.
Zároveň- v přehledu společenstva je sice záložka turnaj , ale hlásí načítání dat..... A nic se nenačte.
Kroky, které vedou k chybě:
1.Kliknutí na ikonku vpravo nahoře...žebříček
2.Kliknutí na ikonku vpravo nahoře....společenstvo
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

Přílohy

  • chyba.png
    chyba.png
    39 KB · Zobrazení: 70

Fjorgyn

Znalec fóra
Doporučuji, při tomto problému restartovat hru a ihned zkusit zapnout žebříček. Většinou to pomáhá :). Jinak ano tento problém také pozoruji, ale zatím jsem nevysledoval příčinu, protože se to děje náhodně.
 

karhol

Znalec fóra
Mně se to stává většinou mezi koncem turnaje (hláška turnaj právě skončil, za chvíli obdržíš odměny) a naskočením oznámení se získáním odměn. Jinak mám pocit, že turnajový žebříček funguje normálně.
 

Ludi

Veterán
Stejná chyba trvá. Nezobrazuje se celkový žebříček, ani žebříček společenství. Po restartu hry se zobrazí žebříček jednou, ale po druhé kliknutí už tam zase není.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Bohužel ač se snažíme sebevíc, nedaří se nám chyba ověřit se 100% jistotou. Mohli bychom vás tedy prosím požádat o vyplnění hlášení o chybě? V tomto případě nás zajímá především verze prohlížeče a kroky, které vedou k chybě.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
tak třeba já:
Google Chrome je aktuální
Verze 80.0.3987.122 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Kliknu na tabulku společenství -> záložka turnaj-> zobrazí se Načítaní dat, čekejte prosím... (a nic se nestane)

Po restartu mi to aktuálně funguje ihned, ale jakmile něco ve hře dělám, tak po neurčité době, pokud se chci podívat znovu do výsledku opět se stane výše uvedené schéma. Ve fázi kdy to funguje je i vidět, jak občas poskočí animace, která se na drobnou chvilku rozhodí rozložení ikon pro plánek, relikvií a ikony truhly, ale to samozřejmě nemusí spolu souviset.
 

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj, nefunguje mi žebríček Turnaje, porád mi tam píše jak otevru kolonku Turnaj - Načítaní dat, čekejte prosím..
Tohle trvá od skončení posledního turnaje, nepomohlo, ani restartovat hru..
 

Prealiena

Velmistr písma
Od včerejšího konce turnaje (to jsem si toho všimla) nevidím žebříček turnaje v kartě společenství, ani v kartě žebříčku. Přetrvává po opakovaném restartu.
Verze hry: v1.100.9-(8b3ce33) (2020-03-24 08:04)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 80.0.3987.149
Verze Flash Playeru: HTML5
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1366/768
Herní svět: Arendyll

Chyba turnaje 1.jpg

Chyba turnaje 2.jpg
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem za spolupráci! Chyba se nám nakonec podařila úspěšně ověřit a následně i odstranit, oprava bude nahrána v jedné z následujících verzí hry.
 
Nahoru