• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Chat

Tinuviel

Pozorovatel
Ahojky, jestli by se mi tu něco líbilo zavést, tak chatování tady na fóru + ikonka znázorňující, kdo je online. Vlákna jsou krásný, ale pořád je to o tom se proklikávat a psát k určitýmu tématu. Asi to možné nebude, ale za mě by to bylo fajn.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
myslim ze tu neni tolik lidi aktivnich aby to klaplo

ale nejake vylepseni komunikace ve hre by bylo fajn to uz se tu ale taky probiralo
 

Tinuviel

Pozorovatel
Ve hře už právě chat je a to v rámci společenství. Tady by právě bylo možný komunikovat v rámci celého elvenaru.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj,
tohle je diskuzní fórum, proto funguje tak, jak má fórum fungovat. V případě zavedení nějakého chatu by diskuzní fórum jaksi ztratilo význam. Rovněž se domnívám, že kdyby bylo více aktivních diskutujících v chatu, stal by se velice nepřehledným a moderátory těžko moderovaný, neb by tu museli být 24/7 - a to by jim sebralo veškerý volný čas, který věnují Elvenaru.
 

Mescal

Znalec fóra
@Tinuviel : Na fóru je vidět, kdo je zrovna on-line, je to ve sloupku zcela vpravo na hlavní straně fóra.

Co se týká chatování na fóru, nezdá se mi jako rozumný nápad, jestli chceš někomu něco napsat a nechceš to dát do vlákna, máš zde soukromé zprávy.
 

Tinuviel

Pozorovatel
Můj návrh nebyl dobrý, ani namístě, takže jako bych nic nepsala. Tím bych to uzavřela, a kdyby se někdy rozhodlo pro smazání tohohle vlákna, budu souhlasit, myslím, že už není co víc dodat.
Za všechny komentáře-informace děkuji. A @Mescal díky za to, že už vím kde hledat, kdo je aktivní.
 

12alfa

Pokročilý žák
Můj návrh nebyl dobrý, ani namístě, takže jako bych nic nepsala. Tím bych to uzavřela, a kdyby se někdy rozhodlo pro smazání tohohle vlákna, budu souhlasit, myslím, že už není co víc dodat.
Za všechny komentáře-informace děkuji. A @Mescal díky za to, že už vím kde hledat, kdo je aktivní.
Mně tvůj návrh špatný nebo ne na místě nepřipadá, vnímala jsem ho tak, že jsi myslela chat na nezávazné pošprkání. Žádné konkrétní téma. Na druhou stranu chápu i moderátory, že by se jim do něčeho takového nechtělo... :)
 

Radvanus

Znalec fóra
V podstatě funkci jakéhosi chatu, nebo prostě plkání o ničem a o všem má tady na fóru téma "Pokec u Forsetiho".
A ne že by tam byl zrovna nával. ;)
 
Nahoru