• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

Markyo

Pozorovatel
Muzu se zeptat, zda je jedno, jak sestavim budovy k sobe? Nebo je musim poskladat presne podle predlohy. Mam vsechny budovy,ale poskladane jinak, ale nedava mi to vsechny ukazujici se odmeny. Pri presouvani budov to ale hlasi, ze to zrusi započatou produkci. Tak s tim nechci zbytecne hybat.
 

DeletedUser4336

Guest
U setů vždy platilo jen, že se musí dotýkat stranami, jen tak se různé budovy k sobě započtou, ale jinak je jedno jak jsou poskládané.
 

forthefirst

Učedník
Hlavně musíš splnit počet budov, se kterými má každá sousedit, aby to dávalo max. Pokud budeš stavět jen základ, tak to postav radši podle obrázku
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Markyo
Budovy nemusí být poskládané podle předlohy, ale musíš to vymyslet tak, aby ti - přilehlé k sobě - dávaly všechny bonusy. Dokonce si vzpomínám, že předloni v zimě byly dva sety oba na předloze špatně. Hodinové sovy nedávaly smysl vizuálně, byly tam dvě zdi, jedna bílá a druhá modrá a měly navazovat na sebe, a Tržiště sestavené podle předlohy nedávalo všechny bonusy, ne každý to dal dohromady, byl to docela oříšek. Produkce se ti začne načítat znovu, ale když to opravíš najednou, málo ztratíš, hodně získáš. :)
 

dodoch1

Pokročilý žák
Průběh hry "Cesta vzdušných obchodníků", na začátku vypadal slibně. Ale závěr se moc nepovedl. Po splnění jednoho úkolu odstávka na dalších x hodin a nastaveno pro Amíky v noci ve 2:00 hodin. Zústává splnit 3 cesty a máte na to sotva 48 hodin a to ještě nevíte jaký úkol Vás čeká. Dík Luterina. Nechal jsem se trochu unést. Měl jsem špatný den. Mé hodnocení beru zpět. :)
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
@dodoch1 , úkolů je celkem 121 a to vychází na poslední úkol v poslední den eventu přesně (do konce eventu zbývá necelých 65h), jinak seznam všech úkolů je znám, vložil je k nahlédnutí @iDavis zde: Události a úkolové linie. Dnes je úkol č. 119 Vyřeš 4 střety nebo 24 turnajových střetů, což se náramně při nynějším turnaji hodí - stejně tak i denní odměna pluk střelců, další zbývající úkoly jsou: 120. Trénuj nejaké množstvo jednotiek a 121. Vyrob 10 x Pokročilé nástroje. Takže to vychází, a víme, ne že ne. :)

Muzu se zeptat, zda je jedno, jak sestavim budovy k sobe? Nebo je musim poskladat presne podle predlohy. Mam vsechny budovy,ale poskladane jinak, ale nedava mi to vsechny ukazujici se odmeny. Pri presouvani budov to ale hlasi, ze to zrusi započatou produkci. Tak s tim nechci zbytecne hybat.

Když na nějakou z těch budov, co máš ve městě postavených klikneš a potom na kartu "Sada", objeví se ti, jak mají být postavené, aby ti všechny dávaly plný bonus Sada Hlavní doky.jpg

Ahoj, spousta z nás si vytočila v truhlách již druhé hlavní doky a přístavní trh. Přemýšlel jsem, jak to uspořádat, aby ty hlavní doky dávaly oba po 3 VB a vymyslel jsem následující: horní řada přístavní trh, hlavní doky - prostřední řada stánek s jídlem, opravárenský dok, obchodní dok a spodní řada zase přístavní trh a hlavní doky. Jediná vada je, že ani jeden přístavní trh nesousedí se třemi budovami, takže dává o jeden level méně kladiv. Ale zbytek dává komplet nabídku. Pokud vymyslíte někdo něco lepšího, tak sem s tím. Mám to tak postavené na W, tak se, kdo má zájem, jukněte ;)

Než zbourám v dalších kapitolách, hodí se když je místo, taky jsem nic lepšího než toto (8 x 9 polí) na 6VB denně nevymyslela. :) Sada Hlavní doky +2 1.jpg

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Zjavne je to chyba ktorá sa objavila aj na bete. Ak áno, tak sa denná odmena neobjaví ani zajtra (na bete sa neobjavila posledné 2 dni udalosti).
 

Vicky1177

Mistr slova
Já jsem se přihlašovala po půlnoci, abych zadala noční výrobu a 25 krystalů mi naskočilo... (Arendyll)
 

dodoch1

Pokročilý žák
@dodoch1 , úkolů je celkem 121 a to vychází na poslední úkol v poslední den eventu přesně (do konce eventu zbývá necelých 65h), jinak seznam všech úkolů je znám, vložil je k nahlédnutí @iDavis zde: Události a úkolové linie. Dnes je úkol č. 119 Vyřeš 4 střety nebo 24 turnajových střetů, což se náramně při nynějším turnaji hodí - stejně tak i denní odměna pluk střelců, další zbývající úkoly jsou: 120. Trénuj nejaké množstvo jednotiek a 121. Vyrob 10 x Pokročilé nástroje. Takže to vychází, a víme, ne že ne. :)



Když na nějakou z těch budov, co máš ve městě postavených klikneš a potom na kartu "Sada", objeví se ti, jak mají být postavené, aby ti všechny dávaly plný bonus Zobrazit přílohu uživatele 4585



Než zbourám v dalších kapitolách, hodí se když je místo, taky jsem nic lepšího než toto (8 x 9 polí) na 6VB denně nevymyslela. :) Zobrazit přílohu uživatele 4586

// Příspěvky sloučeny. Jumala

Prože mám málo místa pokusil jsem se do čtverce 6x5 vložit kombinaci objektů v pořadí: spodní řada zleva Obchodní dok, Přístavní trh a nad ně horní řada zleva Stánek s jídlem, Opravárenský dok. U všech objektů je bonus na 100 %. Jde o skladbu prvního pořadí, než zmáknu další rozšíření. Vše viz příloha ;).
 

Přílohy

  • skladba prvního pořadí 100%.jpg
    skladba prvního pořadí 100%.jpg
    679,4 KB · Zobrazení: 117

Deleted User - 520124

Guest
Nebyla chyba na poště. Po aktualizaci již krystaly přišli. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Ad chyba: dnes se vyskytla ještě další drobná-ráno po otevření mi to nabízí "Loď čarodějnic" jako dnešní denní odměnu :oops:. Ale když člověk koukne dál, jde jen o chybu v překladu, je to opakování lodi kouzelníků přesně podle rozpisu...
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Vicky1177
Kouzelníci nebo čarodějnice, to máš jedno - viz Harry Potter, tam to máš v sedmi dílech. Možná k tomu svádí překlad.

@dodoch1
To stejné jsem udělala taky, jenom v jiném pořadí, a jsem tomu ráda. Rozšířit se dá vždycky :).
 

Green Jane

Šéfkuchař
:cool: Takže všechno o.k. tentokrát to fakt docela šlo . Mám všechno , akorát starý problém - kam s tím , když není místo . Ale ono se to nějak vstřebá .
Zdravím všechny a pomalu se znova vracím do hry ( viz ztráta mé spoluhráčky Kazošky) . Doufám , že to tam odněkud sleduje a fandí nám.
Všem hodně zdaru ve hře . :cool: :cool:
 
Nahoru