• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Cesty vzdušných obchodníků

Martelan

Znalec fóra
což tohle jde, ale málem mi praskla cévka když mi v minulým eventu při stupidním losování cen docházelo semeno, odkryl sem - zamíchat, ukaž dva, tam se mi objevila denní cena kterou sem chtěl, ale už nebylo za co. Zlatý truhly :)
 

voyager-1

Velmistr písma
tak jsem si ten set dočasně postavil, s dvěma hlavnímy doky. Ríkal jsem si, zaspon 6 VB denně, pak koukám, to je za dva dny. Podle mně set k ničemu, trochu T2 a kultury, nevím jak se někomu může zamlouvat.
 

DeletedUser4336

Guest
Jako poslední mi padl úkol s relikviemi, který jsem už neměl jak splnit. Každopádně vtipné mi přišlo, jak po skončení události zůstaly PePo dále ve městě, šly vyklikat, ale už nic nedělaly, neboť vzducholodě už byly fuč.
 

Ludi

Veterán
Výhoda setu je, že se dá případně schovat teleportem, což u rozvinutelných budov nejde. Taky jsem ho postavila kvůli VB. Je to velký jak tři krávy, ale dokud nebudu potřebovat místo, tak proč ne.
 

Jirinazel

Znalec fóra
To je velká výhoda. Z rozvinutelných budov už šlo několik kusů do háje, některé se slzou v oku, ale nemohu si vydržovat něco, co mi dává sotva 1000 od každého T1 nebo 3 PV. Na další event se taky těším, ale mohli by s ním chvilku posečkat. Jestli začnou na konci července, moc se nepobavím. Jsem docela vyždímaná a v blbé pozici na konci kapitoly, které se teď pro zdržení nemohu zbavit.
 

Sycorax

Učedník
S eventem jsem spokojená, dal se hrát v klidu. Graficky se mi líbí, zejména jednotlivé lodě. Chybí mi ke štěstí studánky :( .
 

Vicky1177

Mistr slova
Nová obchodní čtvrť města... ;)

03.jpg
 
Nahoru