• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ceny provincií

DeletedUser2910

Guest
ahoj začal sem hrat an WINYANDOR a mam otevřenych 14 provincii a je docela nefer platit za otevřeni provincie 4000 a vic, nestči mi budovy tolik zlata vyrabět a to vylepšuji podle možnosti, nešlo by prosim ty ceny za provincii usměrnit podle pozice hrače? mam zištěno že hrači kteři jsou u vyzkumu elfu plati min než ja ktery sem teprve na začatku
diky za odpověd
 

DeletedUser2070

Guest
Ahoj, co ti na tohle říct? Pokud ti 12 tisíc za průzkum provincie připadá hodně, asi něco děláš hodně špatně. Zkus se přidat do nějakého spolku a denně motivuj všechny šleny a také nezapomínej každý den dávat výpomoc všem sousedům na mapě co máš objevené. Z toho by ti mohlo za začátku kápnout pár desítek tisíc mincí denně.
mam zištěno že hrači kteři jsou u vyzkumu elfu plati min než ja ktery sem teprve na začatku
Můžeš mi vysvětlit jak jsi tohle myslel? Co to je výzkum Elfů?
 

Deleted User - 42211

Guest
nešlo by prosim ty ceny za provincii usměrnit podle pozice hrače?
Ale ty ceny jsou usměrněny podle pozice hráče ve strumu výzkumu. Například mě průzkum provincie ve výzkumu orků stojí 2200K = 2 200 000 mincí a ve výzkumu lesních elfů (patrně na ty odkazuješ) mě stojí 3800K = 3 800 000 mincí. Což je tedy obojí značně víc, než tvých 12 000 nemyslíš? ;)

mRpY.jpg


Možná sis nevšiml toho písmenka za číslicí. Písmeno K je užívaná zkratka pro tisíc (1 000)
 

DeletedUser1851

Guest
ahoj,
ano zdá se to možná poněkud přehnané platit tolik za nějaký průzkum,ale věř mi že to ještě nic není oproti pozdějším průzkumům.
V každém období je psáno kolik máš mít prozkoumáno a myslím že je to přijatelné k ohledu na to,kolik můžeš vydělat ať už výpomocí,nebo na budovách.
Jak píše regular96 bude to horší(tedy z ohledem na nynější hotovost) ale věř že je to celkem přijatelná částka jak pro tebe tak i pro větší úrovně.Buďme rádi že se tato částka nepohybuje o 50% i více nahoru.
Jsem na konci lesních elfů a můžu za sebe říct že je to přijatelná nabídka.Ale je pravda že tak jak je to momentálně nevím zda je to dost přijatelné.
Za sebe můžu říct že jsem o pár (teoreticky) průzkumů napřed(310/250 asi) ale jen díky dřívějšímu začátku hry.Pro mě (jak píše regular96 je to přijatelné) ale pro nižší lvl si nejsem jist.Měl by se tedy vyjádřit i menší lvl a říci svůj názor.
 
Nahoru