• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Cave

DeletedUser495

Guest
Ahoj, zdravím všechny hráčky a hráče této pohodové hry!
Jmenuji se Irena, je mi 48 let, bydlím kousek od Písku v jižních Čechách. Pracuji ve zdravotnictví.
Mám 2 děti . dcera je už samostatná jednotka, a syn - 16 let - těžká puberta tekuté flegma. Zatímco on hraje samé akční a bojové hry, já mám radši troch klidu a dobrou partu, takže tento typ hry mi naprosto vyhovuje.
Sport mě nějak minul, nejradši ho mám na gauči, ale ráda tancuju.
A miluju kočičky všech velikosti :)
Přeji všem hodně radosti ze hry :)
Cave
 

DeletedUser418

Guest
Také Tě, milá Irenko, srdečně vítám mezi přátele Elvenaru a přeji Ti pohodovou a zábavnou hru.:)
Můj mladší syn má také 16 let a staršímu synovi je 22 let. Oba jsou naprosto skvělí a pohodoví a dělají nám jen radost.;)
Doufám, že se tu na fóru budeme často potkávat.:D
 

DeletedUser495

Guest
děkuji za přivítání :).... zatím se na foru rozkoukávám, ještě jsem všechno nepročetla, ale dělám na tom !
 

DeletedUser418

Guest
Milá Cave, posílám Ti kočičky pro radost.
20151107144689414109026.gif

20151107144689397116411.png
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím Tě milá Cave,
v uměleckém koutku jsi se zmínila ,že bys ráda uměla kreslit :)
Mohu ti doporučit nakladatelství Svojtka.
Vydává knihy výtvarné pro začátečníky. Kursy kreslení.
Vyjde to o hodně laciněji než kurs ,který většinou trvá tři dny.
Pak jsou i různé jiné kursy delší,ale finančně je to náročné.
Pokud se chceš zabavit a pohrát si ,stačí tužka papír a guma se kterou se dá také stínovat .
Příručky jsou hezky popsané,najdeš v nich základy stínování a všeho možného .
Vysvětlivky jak na to a co použít . Některé z nich vlastním .
Nalezneš vše na webu,prodávají se i v knihkupectvích , ve výtvarných potřebách a občas je mají i levné knihy ve výprodeji.
Dívala jsem se na web a je tam pěkná nabídka, budu doplňovat:)
Je více autorů i nakladatelství , ale tenhle se mi zdá z nich nejlepší.
 

DeletedUser495

Guest
Woody, díky moc, ty jsi zlatá !! Jen se obávám, že mi to asi není dáno, jsem na úrovní tak tříletého dítěte, co se týká kresby... jinak řečeno dřevo :D :D .. Ale zkusit to můžu, nic tím neztratím, a můžu říct, že jsem to aspoň zkusila! Děkujůůůů :))
 

DeletedUser76

Guest
Milá Cave,
myslím,že se nemusíš obávat ničeho pokud nalezneš v kreslení zalíbení. A uvidíš sama jaké budeš dělat pokroky.;)
Pro mne je kreslení oddychem a uvolněním . A tužka ,papír nejsou finančně vážně náročné :).
Samozřejmě pokud jdeš dál dostaneš se k neskutečným cifrám.
Já používám kvalitní barvy,oleje a fixy vhodné na ilustraci. Lépe se pracuje,obraz vypadá lépe a tam už to lítá tedy do několika tisíců :)
Začni zátiším jednoduchými tvary. A je to o cvičení uvidíš.Vysvětlí ti jak stínovat a co a jak . Pak jsou cvičení na uvolnění ruky.
Učíš se vlnky,obloučky ,kouli ,hezky postupně :)
Pak se prodávají také mandaly , a ty si můžeš různě vybarvovat,což je také uvolňující.
Momentálně jsem si stáhla návody ohledně manga ( japonský styl kreslení komiksů)
Tak se budeme učit obě dvě něco nového ;).
 
Nahoru