• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Cassiophea - Vodní lidé

DeletedUser698

Guest
Vodní lidé žijí a musí žít v blízkosti vody, která je pro ně nutná k životu stejně tak jako pro nás je vzduch. Vodní lidé mají budovy postavené tak, aby jimi vždy mohla proudit voda a aby tak byli vodě dostatečně blízko. Jejich výhodou je, že vydrží dlouhou dobu pod vodou. Díky této zvláštní vlastnosti těží všechna bohatství moře, hlavně tedy korály, mušle a perly.
 

Přílohy

  • 0004.jpg
    0004.jpg
    324,6 KB · Zobrazení: 193

Santerr

Veterán
Tenhle nápad se mi také líbí a obrázek je vážně epický. Konečně někdo namaloval i návrh staveb ke své rase ;)
Ta budova v levém horním rohu obrázku je vážně nádherná, takže držím palečky :)
 

DeletedUser34

Guest
obrázok sa ti podaril
krásne koečne aspon niečo nové
popis sa my tiež páči je troška stručný ale je to super preto hodnotim
8 z 10
jeden z mojich favoritov na prvenstvo
 

DeletedUser698

Guest
Moc děkuji za krásné komentáře. Jsem ráda, že se nápad líbí. Snažila jsem se, aby byla rasa případně využitelná (mohla stavět zajímavé stavby, těžit nějaké nové suroviny...)
 

DeletedUser1198

Guest
@cassiophea nu a teď uvidíme, co bude dál, už je po soutěži, počkáme si na výherce a potom i na to, co bude po vílách, zda to bude dle některého návrhu či tým přijde s něčím zcela jiným :)
 
Nahoru