• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Caligulla

Caligulla

Znalec fóra
Jmenuji se Martin a jsem z Frýdku-Místku. Toto je má 3 hra od InnoGames. Aktivně hraji ještě FoE na Arvahallu pod přezdívkou marty295 a hrával jsem 3 roky grepolis pod přezdívkou martx1. Tak jsem rád, že je tu nová zábava na dlouhé večery a přeji hezkou hru Všem...
 

DeletedUser6

Guest
Vítej na fóru Martine, zároveň děkujeme za představení. Doufáme, že i zde vydržíš minimálně dobu, jako na grepolisu. Také budeme velmi rádi, pokud budeš aktivním návštěvníkem fóra. Napadla tě nějaká novinka, kterou bys rád uvítal ve hře? Poděl se s ní přímo zde. Pokud ti chybí diamanty, neváhej a zapoj se do soutěže, kde je můžeš vyhrát. Máš chvíli volného času a nevíš, co s ním? Popovídej si, nebo se zapoj do nějaké hry s ostatními v Krčmě.
 

DeletedUser76

Guest
To je pane skok ze světa Arvahall do světa Arendyll :). Vítám Tě zde chlape milý ,snad společně ve spolku pobudeme nějakou tu delší chvíli ;).
 
Nahoru