• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno bugující se textura budov ve městě

duchacek2

Pokročilý žák
Ahoj děje mi poslední dobou taková věc. Buguje se mi textura ve městě a když se toho chci zbavit musím někdy i 3x hned po sobě refreshovat stránku Na jiném prohlížeči se mi to děje také. DUKAZ:
Výstřiže4k.PNG
Výstřižeek.PNG
Výstřižek.PNG
 

luterina

Veterán
@Fjorgyn , taky se mi to v HTML dělo, napsali mi z Podpory:

Mrzí nás, že máte s hrou takové problémy! Doporučujeme Vám vyzkoušet následující kroky:
1. Promazat soubory cache a cookies
2. Reinstalovat/aktualizovat prohlížeč
3. Vyzkoušet jiný prohlížeč
4. Snížit grafické nastavení města

nejdříve bych asi promazala soubory cache a cookies (klasika) a vyzkoušela ve městě snížit to grafické nastavení města...
 

Vicky1177

Mistr slova
Také se potýkám s tímhle problémem a stejně jako @Fjorgyn. A je to pravidelně po návratu ze sousedské pomoci zpět.
@luterina : pozor, zveřejňování komunikace s podporou je proti pravidlům fóra, onehdy jsem za to dostala ban na 2 nebo 3 dny. ;)
bod 3) odpovědi - :) To bylo svého času pořád Chrome, Chrome, ten je stabilní, na něm to jde každému. Pak nová vývojová verze a jít to přestalo. A bylo: vy máte Chrome? Tak zkuste raději Firefox... :diamond: (není tu ikonka perla)
 

DeletedUser5695

Guest
Myslím, že se to děje, když se přeplní paměť, Chrome ji nyní má tendenci přeplňovat zřejmě více než MF
 

Vicky1177

Mistr slova
Já v Chrome nehraju snad rok, prostě po jedné aktualizaci přestal Elvenar chodit, v půlce načítání hry oznámí "chyba serveru". A že Chrome neumí pracovat s pamětí a vysloveně ji "žere" to je dlouho známo (a dlouho nevyřešeno). A to jsem si držela Chrome jen na Elvenar, protože do jisté doby se podpora s těmi, kdo hráli jinde, prakticky skoro nebavila "máte používat Chrome" a tak, viz předchozí příspěvek ...
 

Green Jane

Šéfkuchař
Přešla jsem na Internet Explorer a problémy přestaly . Na Chromu hraju už jenom karty (web Hrajzdarma,cz) .
:cool:
 

luterina

Veterán
@luterina : pozor, zveřejňování komunikace s podporou je proti pravidlům fóra, onehdy jsem za to dostala ban na 2 nebo 3 dny. ;)

Pravidla fóra
13. Diskuze o blokacích a o tiketech od herní podpory
Je přísně zakázáno diskutovat o jakýchkoliv blokacích ve hře nebo o odpovědích z tiket systému. Tato témata či příspěvky budou smazány a může následovat i trest.

@Vicky1177 , děkuji za upozornění, tak snad mě do žaláře nezavřou za uvedení v rámci uživatelského rozhraní v podstatě jen Podporou jí notoricky známá doporučení k plynulému chodu hry. :)

@duchacek2 nahlášená "nová chyba" tu visí od pátku a já nejsem toho srdce nechat něco dlouho viset, zvláště když tu s odpovědí nikdo z týmu nepřišel.
 
Naposledy upraveno:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

prosíme, aby byly chyby hlášeny v požadovaném formátu (PC verze/mobilní verze). Může se vám to všem zdát jako zbytečnost, ale nám to nesmírně pomáhá při pokusech o reprodukci chyby. Zároveň tyto informace předáváme technikům, aby věděli, na co se zaměřit, čímž případný problém rychleji odstraní. Děkujeme za pochopení!

Vicky1177 - alespoň to uveďte na pravou míru. Ban jste dostala za to, že jste tak činila opakovaně i po upozorněních, přičemž Vaše citace byly doslovné. Nicméně to je poněkud mimo téma a i takový příspěvek porušuje pravidla. ;) Luterina zveřejnila pouze obecně známou radu, která ve většině případu pomáhá. Toť vše k tomuto bodu. Prosíme o vyjadřování se k tématu. Další takový příspěvek bude smazán. Děkujeme!

My nejdříve potřebujeme ověřit, zda není právě chyba na straně prohlížeče, jež může „pracovat“ se zastaralými, tedy neplatnými soubory. Zde je nutné si uvědomit, že jak se hra neustále vyvíjí (mění se grafika, nastavení, atp.), tak se mění i ony soubory, neboť prohlížeč stahuje grafiku, případně ukládá nastavení, do těchto souborů, aby příští načtení stránky bylo rychlejší. No a pokud se něco v nové verzi změní, soubory cache a cookies jsou neplatné, tudíž vytváří nejen zobrazovací chyby. Tyto zastaralé soubory lze nahradit pouze tak, že se smažou (kompletně celá jejich historie) a dalším načtením stránky si je prohlížeč znovu uloží, ale již s novou grafikou i nastavením.

Zítra by měla vyjít nová aktualizace, která snad daný problém vyřeší.
 
Nahoru