• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser133
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser133

Guest
Ahoj, mám problém s budovy,hru mám nastavenou v češtině ale když kliknu na budovy (viz obrázek) tak se mi objeví budovy v angličtině (viz obrázek)
GRZpxcn.png


LooHSzR.png
 

Sindri

Guest
Zdravím,

jsi si jist, že se nacházíš na adrese cz1.elvenar.com a nejsi např. na Beta verzi?

Sindri
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda-li je problém trvalý, jestli není v angličtině ještě něco jiného a jaký prohlížeč používáš? Děkuji!
 

DeletedUser133

Guest
Když jsem začal tak to bylo česky
A pak druhý den to bylo anglicky
Prohlížeč Google Chorme
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
V tuto chvíli nemáme žádné informace o tom, že by tento problém postihl více hráčů. Navíc se mi nedostalo odpovědi, jestli je problém trvalý a jestli je v angličtině ještě něco jiného. Je mi to tedy líto, ale v tuto chvíli nemohu pomoci.
 

graywolff

Guest
Asi by měl Filip pořádně pročistit prohlížeč - hlavně cache a cookies, možná i historii. Pak se podívat, jestli v rozšířeních prohlížeče není nějaká škodná. A projet celý disk antivirem. Možná se mýlím, ale když to dělá jen jemu, asi to bude problém na jeho straně.
 

DeletedUser133

Guest
Pročistil jsem si prohlížeč
Už to funguje díky

Ale žádný virus tam nebyl to je divné ale aspoň to funguje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

graywolff

Guest
Úplně stačí, když v cookies zůstane nějaký starý záznam. Nehrál jsi náhodou mezinárodní verzi?
 

graywolff

Guest
Tak pak nevím, ale cesty programátorských chyb jsou nevyzpytatelné...
 

DeletedUser133

Guest
Prosím můžete zamknout

No to je nevyzpytatelné ale už je to opravené
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru