• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

budovy vily

LuciskaCh

Mistr slova
už si to přesně nepamatuju, ale myslím, že jsem měla 3x denní a 4x nebo 5x noční farmu a prošla jsem to bez většího zdržení
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
4+4 a budeš úplně v pohodě. já ke konci kapitoly ještě dostavěl 5. + 6. noční, jak bylo nové místo. už jsem je ale nelevloval.

víly asi za měsíc a půl, šlo to krásně, zásek vždycky jen pár dnů. hlavní je samozřejmě dostat co nejdřív všechno na čtyřku. a neboj se ze začátku přes noc vyrábět "jenom" 3-hodinový samet, budeš ho potřebovat hodně na vylepšování.
 

Lovec Krys

Legenda
Podle toho, kolik máš místa.
5 denních a 4 noční by měly stačit. Když budeš mít 6 denních a 5 nočních (vše na maximu, vylepšování vílích budov je oproti takovým orkům legrace), tak se nejspíše budeš dostávat do stavu, kdy budeš mít plné sklady ambrozie a chvílema ji ani nebudeš moci kvůli tomu vyrábět a víly proletíš bez jediného záseku.
Někdo by mohl napsat, že je to plýtvání místem, ale stejně ho budeš potřebovat pro orky, tak proč si jej nerezervovat už u víl. A když si jich postavíš moc, tak nějakou vždycky můžeš zbourat.
 

iDavis

Legenda
@Jadda dajú sa prejsť bez diamantov. Ak sa ti niekde v ich výrobných budovách zobrazuje možnosť výroby za diamanty znamená to iba to, že nemáš dostatok surovín na spustenie výroby. Musíš teda niečo vyprodukovať a potom zahájiť výrobu.
 

Angedev

Velmistr písma
@Jadda : Aktuálně je chyba v zobrazovaných požadavcích na stavbu. Pokud to po tobě chce diamanty, chybí ti některá surovina, která se v požadavcích neukazuje. Najdi si správné požadavky na wiki, na opravě chyby už se pracuje :)
 

DeletedUser2816

Guest
Angedev díky mě to ukazovalo že náklady na výstavbu jsou jenom mince a nástroje a na wiki je že na 1 lvl potřebuju ještě samet už ho vyrábím tak brzo už budu moct stavět
 

Lovec Krys

Legenda
Já mám vesničku na betě ve vílách a jedu 6 denních a 5 nočních:)
Následkem toho je, že mám skoro pořád plné sklady ambrozie.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahoj všem mám dotaz, nevylepšila jsem si portál (neměla jsem samet) a vyrobila jsem moc slunečnic (myslím).. nemůžu vybrat suroviny, nemůžu vyrobit samet a tudíž nemůžu vylepšit portál... ani požehnání na suroviny mi samet nedá... nevíte co s tím? musím budovy bourat a zase postavit? díky za odpověď..
 

DeletedUser6399

Guest
Ta produkce se dá smazat i z mobilu nebo jen z pc? Děkuji :)

Tak jsem to zkontrolovala blíže a ve skladu nemám ani kus toho zboží, není to slunecnice, je to ambrozie... portál mám na 1. Levelu..
 

Deleted User - 488716

Guest
Asi budeš muset buď postavit další farmu, vyrobit samet a vylepšit portál nebo holt bourat. Nebo zkusit napsat na podporu, třeba pomohou.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Vyrobenou produkci je možné bez náhrady zahodit, bohužel aktuálně pouze v prohlížečové verzi hry. Portál na 1. úrovni nemá skladovací kapacitu pro ambrozii, proto ji nelze sebrat.
 

DeletedUser6399

Guest
Moc děkuji, náhradu jsem ani nečekala.. jen jsem nechtěla bourat a stavět. Již mám produkci zrušenou a vyrábím vesele dál, děkuji :)
 

Zenovie

Kolemjdoucí
Jak to provést, mě nejde smazat vyrobená produkce, jak postupovat prosím

Vyrobenou produkci je možné bez náhrady zahodit, bohužel aktuálně pouze v prohlížečové verzi hry. Portál na 1. úrovni nemá skladovací kapacitu pro ambrozii, proto ji nelze sebrat.

Jak se dá vyrobená produkce zahodit ze skladu, děkuji.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Nahoru