• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Budovy ve shromaždišti

Rebarbora

Pokročilý žák
Jestli tomu rozumím, myslíš v Inventáři takové to zobrazení výhod, které budova přináší jako je to v mob. aplikaci? S tím bych naprosto souhlasila.

Inventář obecně mi už připadá hodně nepřehledný. Mám tam 15 stránek budov a když chci porovnat, která pro mě bude nejvýhodnější musím si je jednu po druhé rozklikávat přes íčko, protože na první pohled není vidět v čem jsou zvýhodněné a u páté si už nepamatuji zda byla lepší než ta první.

Za mě osobně by bylo úplně nejlepší mít v Inventáři možnost třídit budovy podle nějakých kategorií, např.:
1) pouze kultura
2) + obyvatele
3) + peníze, kladívka, suroviny
4) + mana, semínka, VB
5) budovy do setů
6) budovy, které lez rozvíjet do vyšších stupňů
(nemusí to být zrovna tyto kategorie, klidně méně nebo více, ale hlavně něco)

Momentálně je totiž Inventář jeden velký zmatek a nevěřím tomu, že jsem jediná kdo tam má opravdu hodně budov.
V mob. aplikaci je v Inventáři sice okénko vyhledávače (opět v tomto je PC verze horší než aplikace), ale upřímně vy znáte nazpaměť jak se jednotlivé budovy jmenují a co která dělá, k tomu abyste si ji mohli vyhledat? Já totiž ne :confused:
 

Melindra

Učedník
Souhlasím výše a ještě by se mi líbilo aby byla možnost mít buď všechny budovy v jednom jako teď a nebo složky podle Kapitol. Taky by bylo fajn kdyby se budovy řadily vždy od nejnovější a ne že nějakou novou budovu druhý den najdu v půlce mezi budovami z minulého eventu.
 

luterina

Veterán
Určitě bych změnu, pro zpřehlednění budov v rámci kapitoly, druhu, času získání a pod., v inventáři přivítala. Některé budovy, třeba jen na semínka nebo na manu či populaci, používám nárazově a jak je to v inventáři řazené teď, tak najít ty které zrovna chci není vůbec snadné.
 

Mescal

Znalec fóra
Osobně bych doplnil výše uvedené návrhy tím, aby bylo možné:
  • budovy a divy zamknout proti smazání (ve městě) či rozčarování na úlomky kouzel (v inventáři)
  • budovy v inventáři rozdělit na důležité (ty které si chci ochránit) a ty ostatní, které mám v inventáři jako nechtěnou výhru
  • budovy třídit dle různých klíčů např.: dle kapitol, rozměrů, hlavní vlastnosti
  • budovy šlo porovnávat mezi sebou (něco na způsob internetového porovnávání vybraného zboží)
 
možná by nebylo špatné, kdyby v popisku každé budovy bylo přímo přepočítaný přínos na jedno políčko, ať se to nemusí pořád přepočítávat.
I u zboží už se dneska musí uvádět cena za KG
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Rebarbora a luterina: Už i v jiných hrách jsem se naučil používat tabulkového kalkulátoru (MS Office, LibreOffice, Tabulky Google). Pro práci s budovami je to ideální věc. S trochou práce s ikonami (ctrl C - ctrl V), přepsáním hodnot, zadáním fukcí, řazením dat, grafy aj. se dá krásně a přehledně pracovat. Vřele všem, kdo s tím ještě nepracují, doporučuji.
 

Mescal

Znalec fóra
@Schoenfeld chápu to správně, že si v tabulkovém kalkulátoru vedeš přehled budov v inventáři s možnostmi jejich filtrování a vyhledávání? :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
@Schoenfeld - chápu, že je to efektivní. Ale jsem na to moc líný a hru mám jako relax. Tabulek jsem si užil v práci až až. Ve hře máme jen jednu, kterou jsem udělal pro DS už před třemi lety a máme jí sdílenou na Google Sheets. Pomohla nám DS i dvakrát vyhrát, ale teď už o pořadí nebojujeme a tak ani tuhle tabulku moc nepotřebujeme.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
je to tak roztrideni rozhodene budovy trebas v apce najdete staci dle nazvu ale na pc listujete jako kreteni kor kdyz hledam domecky na vojska a mam trebas z vic kapitol to me taky vytaci

asi by mi na pc stacilo moznost hledani podle nazvu a to i v ostatnich kategoriich nejen v budovach

a kdyz uz ctu napad o zamknuti mazani budov myslim ze by to mohlo byt nastavitelne pro kazdou budovu kterou nechces mazat naopak bych dala moznost aby bezne budovy prve urovne to jsou domecky manufaktury a tak nemusely mit potvrzeni o smazani a nebo jeste lepsi revoluce daly se mazat hromadne ... ale to asi sem nepatri
 
Naposledy upraveno:
Nahoru